این مطلب ۱۴۰ بار خوانده شده
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان خوسف:

ترویج فرهنگ کار و جهاد مهمترین هدف طرح هجرت است

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان خوسف گفت: بهینه سازی اوقات فراغت، تقویت مسئولیت پذیری، خود باوری، ترویج فرهنگ کار و جهاد، عملی ساختن امر به معروف و نهی از منکر و شناسایی استعداد جوانان از اهداف طرح هجرت سه است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام خراسان جنوبی؛ پردل فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان خوسف در اختتامیه طرح هجرت سه  با بیان اینکه  تعداد ۷ واحد مدرسه و یک کانون در این طرح شرکت داشتند، اظهارداشت: این طرح ۲ ماه طول کشید که گروه هایی در بازه زمانی ۱۰ روزه در این طرح شرکت می کردند.

وی با بیان اینکه این طرح در راستای اهداف انقلاب اسلامی بوده است، گفت: جهادگران اردوهای جهادی در این طرح در عرصه های عمرانی و فرهنگی فعالیت داشته اند.

پردل با بیان اینکه افراد شرکت کننده گرو ه های سنی ۱۰ تا ۲۰ سال را شامل می شوند، افزود: این گونه طرح ها در زمینه تهذیب و تزکیه نفس نقش مهمی ایفا می کند و کاری که با همت مردم انجام می شود حسن دیگری پیدا میکند.

وی تصریح کرد: بهینه سازی اوقات فراغت، تقویت مسئولیت پذیری،  خود باوری، ترویج فرهنگ کار و جهاد، عملی ساختن امر به معروف و نهی از منکر و شناسایی استعداد جوانان از اهداف این امر بوده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی خوسف گفت: در این طرح جهادگران در زمینه عمرانی ، فضا سازی، دیوار نویسی و آبیاری تحت فشار و قطره ای فعالیت داشته اند و خانم ها در زمینه خیاطی و دوخت چادر نماز  و جانماز در نمازخانه مدارس فعال بوده اند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.