این مطلب ۱۲۴ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

جنایت های استکبارنشان از قدرت غرب نیست بلکه علامت شکستشان است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:جنایت های استکبار جهانی بخصوص آمریکا وعربستان نشان از قدرت غرب نیست بلکه علامت شکستشان است آن ها اگر امیدی به بقای شان می داشتند این گونه دست به جنون و جنایت در دنیا نمی زدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ،حجت السلام والمسلمین سید علی رضا عبادی صبح امروز در رژه نیروهای نظامی و انتظامی سراسر استان با تبریک دهه امامت و ولایت و گرامی داشت هفته دفاع اظهارداشت:  مقدس هفته دفاع مقدس برای ما یک نشان و الگوست که بتوانیم حق و باطل را بشناسیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز ما در آزمایش بزرگی قرار گرفته ایم، گفت: در طول تاریخ بشر در معرض آزمایش بوده است آنچه پیروز است حق و باطل همیشه دچار شکست بوده است.

وی با طرح این سوال که حقیقت پیروزی چیست؟ افزود: حقیقت پیروزی یک مسئله ریشه دار است یک مسئله قرار دادی نیست  عدل یک ضرورت شناختی معین است و همیشه علم، عدل حقیقت در مقابل جهل، ظلم پیروز بوده اند.

عبادی با بیان اینکه اگر همه دنیا را سفیانی و نادانان پرکنند ویک لقمان حکیم در مقابل آنها باشد پیروزی با لقمان خواهد بود، عنوان کرد: اگر چهره ای همانند امیر المومنین علی(علیه السلام) در مقابل همه ستمگران جهان باشد پیروزی با عدل علی(علیه السلام) خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه تها مکتبی که حرف برای گفتن دارد مکتب اهل بیت(ع) وامیر المومنین  علی(علیه السلام) است، افزود: مکتب عدل، عقل وحقیقت در مقابل ظلم قرار دارد که امروز این همه ظلم و ستم را توسط غرب بخصوص آمریکا مشاهده می کنید.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه استکبار جهانی با همه ظلمی که به مردم میکنند روی مغول را در دنیا روسفید کردند، عنوان کرد: آنها کافرند ودر کفرشان هم نفاق دارند.

وی با بیان اینکه  استکبار جهانی با همه ظلم وکودک کشی  که در جهان انجام می دهد دم از حقوق بشر می زند،گفت: امریکا به فرموده امام خمینی(ره) شیطان بزرگ است کارش در دنیا شیطنت و عهد شکنی و مردم کشی است که دم از دموکراسی می زند.

عبادی با بیان اینکه امریکا با بدعهدیش در کشورها دخالت می کند مردم را قتل عام طبق چه قانون بین المللی است که در اجرای برنامه های ستمگری هیچ قانونی ندارد، افزود: این شیطان بزرگ بر روی مردم بمب میریزد و زن و کودکان را بی گناه میکشد.

وی با تاکید براینکه چگونه سازمان ملل و شورای امنیت در خصوص این همه کشتار دهن باز نمی کنند، افزود: اگر غرب هر جنایتی را انجام دهد مورد حمایت سازمان بین المللی است اما اگر در ایران یک قاچاق چی اعدام شود دم از حقوق بشر می زنند.

 

وی با بیان اینکه فریاد حسین(ع) از نای فرزند عزیزش امام خامنه ای(حفظه الله)  به گوش می رسد، گفت:مردم مظلوم بحرین می گویند به ما اجازه یک رأی بدهید اما آن ها را می کشند در نیجریه، سوریه، افغانستان، لبنان کشتار رخ می دهد در فلسطین ۷۰سال است که جنایت ها انجام می دهند بعد می گویند تنها کشور دموکراسی در خاوریمانه اسرائیل است؟

نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: آمریکا با کمک های نظامی خود را تثبیت می کند وگر نه رو به شکست است.

وی با بیان اینکه تنها جمهوری اسلامی ایران در مقابل این کشتار بی رحمانه ایستاده است، گفت: این همه جنایت نشان از قدرت غرب نیست بلکه علامت شکستشان است آن ها اگر امیدی به بقایشان می داشتند این گونه دست به جنون نمی زدند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.