این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی خواهران ناحیه دانشجویی خراسان‌جنوبی:

رسالت یک دانشجو در کنار کسب علم، بصیرت‌افزایی و روشنگری است

مسئول بسیج سازندگی خواهران ناحیه دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: اولین وظیفه و رسالت یک دانشجو در کنار کسب علم، بصیرت، شفاف سازی و روشنگری هم برای خود و هم برای دیگران است.
نسخه مناسب چاپ

فاطمه‌صغری اسدالهی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با اشاره به ۱۶ آذر روز دانشجو به رسالت دانشجویان در انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه دانشگاه مرکز تحول است پس دانشجو باید در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی نقش مهم و تاثیرگذاری در جامعه ایفا کند.

وی با بیان اینکه دانشجو در دانشگاه تنها به مباحث علمی و گرفتن مدرک و درس خواندن و شاگرد ممتاز شدن نباید اکتفا کند، گفت: سرنوشت و آینده کشور در دست دانشجویان است و اولین وظیفه یک دانشجو در کنار کسب علم، بصیرت، شفاف سازی و روشنگری هم برای خود و هم برای دیگران است.

مسئول جهاد خدمت‌رسانی خواهران ناحیه دانشجویی خراسان جنوبی افزود: امام خامنه‌ای فرمودند" مراقب رخنه‌های فرهنگی دشمن باشید" امروزه دشمن با به راه انداختن جنگ فرهنگی به شدت برای فرقه‌های نوظهور، ایجاد تفرقه، از بین بردن امید در بین نسل سوم و چهارم انقلاب کارمی‌کنند.

وی تاکید کرد: مسئولین دانشگاهی ما باید با بصیرت افزایی مسائل دغدغه که جامعه دانشجویی ما کمک به دانشجو در رسالتی که باید یک دانشجو در جامعه ایفا کند، داشته باشند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.