این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
دانشجوی دانشگاه بیرجند/۲

دانشگاه ها نسبت به مطالبات رهبری بی توجه هستند

دانشجوی دانشگاه بیرجند گفت: یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان اجرای مطالبات رهبری است اما در فضای دانشگاه نسبت به این مطالبات بی توجهی می شود.
نسخه مناسب چاپ

راحله حسین زاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، یکی از مهم ترین رسالت های دانشجویان را افزایش آگاهی نسبت به مسائل روز کشور و تاثیرگذاری در این مسائل و جریان ها دانست و گفت: از طرفی با توجه به فضای فرهنگی کشور و تهدیدات دشمن در این زمینه، دانشجویان باید به عنوان قشر فرهنگی جامعه در خط مقدم این جبهه باشند.

وی با اشاره به اینکه تمام دغدغه یک دانشجو این است که مطالبات رهبری را اجرا کند افزود: متاسفانه میزان اجرای مطالبات رهبری به دست دانشجویان پایین است که یکی از دلایل آن جلوگیری مسولان دانشگاهی از انجام برخی کارهای دانشجویان جلوگیری می کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان باید نسبت به فضای سیاسی جامعه خود حساس باشند و اطلاعات خود را در مورد مسائل سیاسی داخلی و خارجی افزایش دهند. دانشجوی دانشگاه بیرجند مهم ترین آسیب و تهدید در دانشگاه ها را مسائل فرهنگی بخصوص شبکه های اینترنتی، فیلم ها و چت های بی مورد عنوان کرد که مورد نظر کشورهای غربی است.

حسین زاده در خصوص فضای دانشگاه های استان گفت: سطح علمی دانشگاه های استان پایین است و باید مسولان برای افزایش این سطح سرمایه گذاری بیشتری کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.