این مطلب ۲۹ بار خوانده شده
فعال مذهبی آمریکای لاتین:

علاوه بر مردم ایران؛ مردم سراسر جهان انقلاب اسلامی را جشن می گیرند

فعال مذهبی آمریکای لاتین گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی مردمی و جهانی است و نه تنها مردم ایران بلکه تمام ملت های آزادی خواه جهان پیروزی این انقلاب را جشن می گیرند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی،  فعال مذهبی آمریکای لاتین در جشن بزرگ انقلاب اسلامی اظهار داشت: برخلاف فضای فساد بار آمریکا و برهنگی فرهنگی، مردم ایران از یک فرهنگ اصیل برخوردارند و نظام و ملت آن به دلیل فرهنگ دینی و اسلامی خود با هر گونه بی بند و باری و فساد مخالف هستند.
وی با اشاره به تبلیغ و تشویق جوانان آمریکایی به فساد و هم جنس بازی و ایجاد قوانینی برای حمایت از این رفتارها افزود: هم اکنون ریشه خانواده در آمریکا در حال خشک شدن است و بسیاری از خانواده ها نگران فرزندان خود هستند.
وی با بیان اینکه امروزه سگ پروری یکی از مدهای رایج آمریکایی به جای فرزند پروری است اظهار داشت: همه ملت ها باید از ورود فرهنگ مریض آمریکا که توسط صهیونیست های فاسد در جهان منتشر می شود به جامعه خود جلوگیری کنند و از این فرهنگ به عنوان مد روز پیروی نکنند.
فعال مذهبی آمریکای لاتین با اشاره به ایام مبارک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی اذعان داشت: انقلاب اسلامی ایران تنها مخصوص ایران نیست بلکه متعلق به همه ملت های آزادی خواه است و نه تنها مردم ایران بلکه مردم سراسر جهان از جمله مردم آمریکای لاتین این ایام را جشن می گیرند.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران در نظر بومیان آمریکایی از اهمیت زیادی برخوردار هستند و این مردم علاوه بر اینکه به این انقلاب علاقه مند هستند آن را الگویی برای خود قرار داده اند.
وی ادامه داد: مردم آمریکای لاتین به انقلاب اسلامی شما افتخار می کنند و آرزو دارند در کشور خود شخصیتی همانند امام خمینی(ره) داشته باشند، آنها همچنین مقام معظم رهبری را دوست دارند و به فرمایشات ایشان گوش می دهند.

امروزه زنان غربی به دنبال ایده گرفتن از حجاب زنان ایرانی هستند
فعال مذهبی آمریکای لاتین با بیان اینکه امروزه زنان غربی حسرت زندگی زنان ایرانی را می خورند چرا که می بینند که حمایت های قانونی زیادی از زنان ایرانی وجود دارد و آنها از ارزش و جایگاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردارند که سبب خوشبختی آنها در زندگی شده است.
وی اظهار داشت: همه ما به زنان ایرانی به دلیل عفت و حجاب آنها تبریک می گوییم؛ امروزه زنان غربی به دنبال ایده گرفتن از زنان ایرانی هستند و برخی از آنها به حجاب و عفت آنها علاقه مند شدند و به اسلام گرویدند.
وی همچنین با اشاره به وضع اقتصادی نامناسب آمریکا گفت: اگر چین سرمایه های خود را از آمریکا بخواهد این کشور ورشکسته خواهد شد و در این میان تنها ایران به دلیل عدم وابستگی به آمریکا دچار مشکل نخواهد شد.

ایران نتیجه استقلال مالی خود از آمریکا را خواهد دید
فعال مذهبی آمریکای لاتین اذعان داشت: جمهوری اسلامی ایران به لطف ۳۵ سال مقاومت مردم آنقدر محکم و استوار شده است که همه دشمنان را بیچاره کرده است و سبب شده است تا همه آنها به فکر حمله همه جانبه به ایران باشند.
وی افزود: رشته تحصیلی من اقتصاد است و من اینگونه تحلیل می کنم که انشاءالله ایران در آینده نزدیک بسیار صعود خواهد کرد و همینطور با سقوط دلار آمریکا؛ ایران نتیجه استقلال مالی خود از آمریکا را خواهد دید.
وی ادامه داد: من شرمنده ام که آمریکا در کشور من ۵ پایگاه نظامی دارد؛ من شرمنده ام که قانون کاپیتولاسیون آمریکایی ها در کشور من وجود دارد؛ من شرمنده ام که تنها کسانی که در کشور من قدرت دارند و می توانند حرف بزنند صهیونیست هستند.

من به انقلاب اسلامی و ضد آمریکایی شما تبریک می گویم
فعال مذهبی آمریکای لاتین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی مربوط به روحانیون و سیاسیون نیست بلکه انقلابی مردمی است گفت: امروزه مردم کشور من به لطف انقلاب اسلامی ایران بیدار شده اند و وقتی تاریخ این انقلاب را مطالعه می کنند نسبت به آن علاقه مند می شوند.
وی افزود: من به این انقلاب شما که انقلابی اسلامی، حسینی، ضد آمریکایی و حقیقت طلب است تبریک می گویم.
وی تصریح کرد: در کشور من که در اختیار آمریکا است اصلا انرژی هسته ای و بمب اتمی، تکنولوژی، ساخت ماهواره و ساخت ماشین وجود ندارد و شما باید به توانایی هایتان، جوانانتان، رهبرتان و به خودتان که یک ایرانی هستید افتخار کنید.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.