این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به مناسبت ۲۲ بهمن:

آمریکا "شیطان بزرگ" در همیشه تاریخ است

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند: همچنان آمریکا «شیطان اکبر» و «رهبر جبهه جهانی سلطه گران» است و هرگاه خط مقاومت در کشور و خصوصا در سیاست خارجی ما تقویت شده است ما دست آوردهای بزرگتری داشته ایم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، بسيج دانشجويي دانشگاه بيرجند به مناسبت ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر * والیال عشر* والشفع و الوتر* و اللیل اذا یسر
اینک که این سطور نگارش مي يابد انقلاب مردمی و کبیر اسلامی ۳۶ امین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد، انقلابی که باعث شکل گیری دوقطبی جبهه مستضعفین و جبهه سلطه گران جهان گردید. با تحليل اين روند در مي يابيم که در اکثر شاخص ها در سالیان گذشته جبهه مستضعفین و مقاومت به رهبری انقلاب اسلامی روندی صعودی داشته و جبهه سلطه در اکثر روند های استراتژیک در سیری نزولی قرار دارد. متناسب با این الگو ، ما مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه بيرجند برخود لازم مي دانيم ۳ نكته مهم را به اطلاع ملت بزرگ ایران برسانیم :
۱ . شکست راهبرد تبلیغاتی دشمن در راهپیمایی ۲۲ بهمن
ما مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه بيرجند از حضور گسترده و حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال سپاسگزاریم، قطعاً این حضور حماسی به منزله تجدید بیعت امت با امام خامنه ای و آرمانهای انقلاب اسلامی بوده است. یکی از راهبرد های اصلی رسانه های غربی در چند ماه اخیر مایوس سازی مردم از کارآمدی نظام و انقلاب بخاطر مشکلات اقتصادی اخیر کشور بود، هدف این رسانه ها تنزل آرمان های انقلابی مردم ایران اسلامی تا حد بالا و پایین رفتن قیمت چند کالا بود، یکی از مهم ترین پیام هایی که حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال داشت شکست این راهبرد بود و ملت انقلابی ایران نشان دادند حضورشان در صحنه های حساس انقلاب تابع مشکلات اقتصادی نیست.
۲ . انتقاد از نگرش مثبت به رابطه با آمریکا
متاسفانه چند وقتی است که تمایل به مذاکره با آمریکا در ادبیات برخی مسئولین کشور به چشم می آید، مایه تاسف است که پس از گذشت ۳۶ سال از انقلاب کبیر اسلامی هنوز ما دانشجویان باید برای برخی مسئولین دانه دانه نکات منفی رابطه و مذاکره با آمریکا را برشماریم.
مسئولین سياست خارجي بدانند ما مسئولين بسیج دانشجویی دانشگاه بيرجند همچنان آمریکا را «شیطان اکبر» و «رهبر جبهه جهانی سلطه گران» دانسته و هرگونه مذاکره و نگرش مثبت نسبت به رابطه با آمریکا را مذموم شمرده و محکوم می نماییم، و معتقدیم هرگاه خط مقاومت در کشور و خصوصا درسیاست خارجی ما تقویت شده است ما دست آورد های بزرگتری داشته ایم.
۳ . لزوم مقاومت مدبرانه مسئولین در برابر مشکلات اقتصادی
بر ما مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه بيرجند پوشیده نیست که بخش عمده ای از مشکلات اقتصادی اخیر در کشور بدلیل مقاومت ملت ما در برابر جبهه جهانی سلطه است، که تحریم ها و بی مهری های برخی کشور ها نیز ماحصل آن است. اما این بدان معنا نیست که جایگاه وظرفیت "مدیریت هوشمند" و "مقاومت مدبرانه" مسئولین کشور نا دیده انگاشته شود.
مسئولین اجرایی کشور باید موظف باشند با به کارگیری تدابیر لازم ، رسیدگی به مشکلات اقتصادي مردم را بجای برخی بد اخلاقی های سیاسی در صدر فعالیت های خود قرار داده و راهبرد اقتصاد مقاومتي را در حوزه اقتصادی عملیاتی سازند.
والسلام علی من اتبع الهدی

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.