این مطلب ۹۷ بار خوانده شده

مسئول کانون بسیج هنرمندان طبس:

مسئول کانون بسیج هنرمندان طبس با بیان اینکه ایران بدون تفکر حسینی و عاشورایی برای آمریکا هیچ ضرری ندارد گفت: مقایسه پیشرفت بین کشورهایی که با استکبار مبارزه و کشورهایی که با آن همراهی کردند به نظر بهترین راهکار است.
نسخه مناسب چاپ

سمیه الهی مسئول کانون بسیج هنرمندان طبس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار کرد: دولت معتقد است اگر تفنگ، پول، قدرت، روزنامه، سایت و تبلیغات در یک جا جمع شود حتما دچار فساد می شود لذا سپردن کارهای اقتصادی به سپاه که دارای امکانات و پشتوانه های فراوان است و کارنامه درخشانی در این زمینه دارد را موجب فساد می داند که اساس و پایه این تفکر اشتباه است.

وی با بیان اینکه دولت در بحث اقتصاد مقاومتی بر خلاف دستور صریح رهبری از ظرفیت بی نظیر سپاه و بسیج استفاده نمی کند افزود: در خصوص دستورات صریح رهبر نیز موارد بسیاری را می توان برشمرد که در تقابل با مواضع و سخنان رهبر فرزانه انقلاب می باشد.

الهی با بیان اینکه آمریکا به دنبال نفوذ سیاسی و فرهنگی از طریق برجام در ارکان و مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نظام است تصریح کرد: عده ای می خواهند چهره آمریکای جنایتکار را بزرگ کرده و او را منجی ایران بدانند از این رو به جای مبارزه و استکبارستیزی به راهی که به تقابل با آمریکا نیانجامد و به عبارتی رضایت او را در پی داشته باشد می روند.

مسئول کانون بسیج هنرمندان طبس با بیان اینکه ایران بدون تفکر حسینی و عاشورایی برای آمریکا هیچ ضرری ندارد گفت: باید این موضوع به روشنی تبیین گردد. همین که رهبری بیان فرمودند که مقایسه کنیم بین کشورهایی که با استکبار مبارزه کردند و کشورهایی که با آن همراهی کردند که پیشرفت در کشور مقایسه شود به نظر بهترین راهکار است.

وی خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی جز با بسیج مردم در مقابل فتنه گران شکل نگرفت و آنچه مهم است تفکر بسیجی است و این که هر گاه نظام نیاز به کمک مردم داشته باشد مردم بسیجی وار شرکت کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.