این مطلب ۱۸ بار خوانده شده
مسئول بسیج کارگری سپاه انصارالرضا(ع):

تشویق آحاد مردم به سرمایه‌گذاری در اقتصاد کشور اولین گام برای تحقق شعار سال ۹۳ است

مسئول بسیج کارگری سپاه انصارالرضا(ع) به اولین گام بسیج کارگری در اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب در سال ۹۳ اشاره کرد و گفت: اولین موضوعی که در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در دستور کار سازمان بسیج کارگری قرار دارد تشویق مردم به امر سرمایه گذاری و اقتصاد کشور است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، مسئول بسیج کارگری سپاه انصارالرضا(ع) در همایش تجلیل از کارگران و کارآفرینان نمونه ضمن تبریک نهم اردیبهشت روز بسیج کارگری به بسیجیان کارگر و یازدهم اردیبهشت روز کار و کارگر به فعالان عرصه کار و تلاش در استان اظهارداشت: جامعه بسیج کارگری افتخار دارد که به عنوان خدمتگزار مردم در جهت شکوفایی صنعت و تولید و اجرای منویات مقام معظم رهبری در امر اقتصاد و صنعت کوشش کند.
وی عنوان کرد: با توجه به عنوان شعار سال از طرف معظم له، برنامه‌های سال ۹۳ بسیج کارگری در راستای بهتر اجرا شدن این دستور پیاده خواهد شد.
مسئول بسیج کارگری سپاه انصارالرضا(ع) به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ۲۴ اصل توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: سازمان بسیج کارگری در حوزه ماموریت خود موظف است در تحقق این خواسته و اجرای اقتصاد مقاومتی گام بردارد.
وی به اولین گام بسیج کارگری در اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب در سال ۹۳ اشاره کرد و گفت: اولین موضوعی که در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در دستور کار سازمان بسیج کارگری قرار دارد تشویق مردم به امر سرمایه گذاری و اقتصاد کشور است.
مسئول بسیج کارگری سپاه انصارالرضا(ع) به همکاری و تلاش بسیج کارگری در جهت افزایش کمی و کیفی تولیدات داخلی در مراکز تولیدی، صنعتی و معدنی در استان اشاره کرد و ادامه داد: از دیگر برنامه‌های بسیج کارگری در سال ۹۳ همکاری و احیاء فرهنگ مدیریت مصرف شامل اصلاح الگوی مصرف، مصرف و ارتقاء کیفیت کالاهای تولید داخل به دلیل رقابت با تولیدات خارجی است.
وی گفت: کمک به افزایش قدرت مقاومت و کاهش آسیب پذیری اقتصاد کشور و کمک به ایجاد فرهنگ صرفه‌جویی، تقویت فرهنگ جهادی و تبیین اقتصاد مقاومتی در محیط های کارگری با برگزاری نشست‌های مختلف از برنامه هایی است که در دستور کار سازمان بسیج کارگری قرار دارد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.