این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
رضا فریور کارگر نمونه شرکت کویر تایر:

مسئولین توجه ویژه ای به عملکرد بنگاه های اقتصادی زود بازده ، امنیت شغلی ودرمان آنان داشته باشند

رضا فریورکارگر نمونه شرکت کویرتایر گفت: مسئولین توجه ویژه ای به عملکرد بنگاه های اقتصادی زود بازده ، حقوق کارگران ومشکلات معیشتی، امنیت شغلی و بهداشت و درمان آنان داشته باشند.
نسخه مناسب چاپ

رضا فریور کارگر نمونه شرکت کویرتایر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی اظهارداشت: ۱۴سال است که به عنوان کارگر در شرکت کویر تایر مشغول فعالیت هستم.
وی افزود: دستگاه آزمون تعیین میزان نفوذ هوا در آموزه های پلیمری را طراحی کردم و ساختم و این طرح به مجموعه آزمایشگاهی کویر اضافه شد تا میزان نفوذ هوا در آموزه های پلیمری را اندازه گیری کند.
رضا فریور اظهارداشت: کم بادی لاستیک های ماشین تاثیر زیادی برروی لاستیک تایردارد. تایر از هوا پر شده و به راحتی می تواند از داخل به بیرون نشت پیدا کند و این کم بادی باعث افزایش سوخت و آلودگی محیط زیست و به خطر افتادن جان انسان می شود که این دستگاه  می تواند از نفوذ هوای لاستیک جلوگیری کند.
وی با اشاره به اشاعه فرهنگ کاروکارگر در جامعه توسط مسئولین گفت: دردرجه اول مسئولین آموزش وپرورش وظیفه دارند که با ایجاد اعتمادبه نفس نیروی انسانی خلاق خوب وتوانا آموزش دهد.

تولید کالاهای مرغوب و با کیفیت تولید باعث استفاده بیشتر مردم از کالاهای داخل خواهد شد

وی خطاب به مسئولین تاکید داشت: مسئولین توجه به عملکرد بنگاه های اقتصادی زود بازده ، حقوق کارگران ومشکلات معیشتی، امنیت شغلی وبهداشت ودرمان آنان داشته باشند.
این کارگر نمونه بیرجندی به بخش درمان وبهداشت کارگران در جامعه اشاره کرد ومتذکرشد: این بخش از مهمترین مشکلات کارگران است. کارگری که آسیب دیده باتوجه به مخاطره بودن مشاغل کارگری در معرض آسیبهای جدی در جامعه هستندومجموعه پزشکی در تامین اجتماعی در بخش درمان کارگران کشور توجه ویژه ای باید به این بخش داشته باشند.
فریور افزود: اگر مشکلات موجود کارگران در جامعه برطرف شود باعث توسعه ورشد اقتصادی در جامعه وامید را برای کارگران در پی خواهد داشت.
وی مهمترین مشکلات جامعه مارادر حوزه کاروکارگری نبود آموزشها در طول مدت تحصیلی برای دانش آموزان دانست وافزود: اگر آموزش و پرورش براساس چشم انداز برای آینده و راهبرد تعیین شده هماهنگ و آموزش ها به گونه ای باشد که فرزندان مملکت اسلامی ما با اعتماد بیشتری به سمت کار، تولید و کارآفرینی روی آورند.
این جوان کارگر بیرجندبه نقش جوانان وعلاقه آنان به کار وگارگری اظهارداشت: دستگاه های متولی مانند صدا وسیما وآموزش وپرورش نقش مهمی را برای اجرای عملی واجرایی جوانان به سمت کار در جامعه دارند.
وی با بیان اینکه برای اشاعه فرهنگ کار وتلاش وظیفه کارگران، مسئولین ومردم چیست، افزود: اهرم هایی در فرهنگ کار وتلاش وجود دارد که می توان با آن مردم را نسبت به خرید کالاهای باارزش و کیفی خوب داخلی سوق داد.
این کارگر نمونه در بیرجند خطاب به مسئولین استانی اظهارداشت: مردم باهزینه هایی که برای خرید کالا صرف می کنند دوست دارند بهترین استفاده را ببرند واگر بنگاه های اقتصادی کالاهای مرغوب وبا کیفیت تولید کنندباعث استفاده بیشتر مردم از کالاهای داخل خواهد شد.
توسعه فرهنگ کار درکشور وتولید کالای با کیفیت کمک به اقتصاد کشور است

کارگر نمونه شرکت کویر تایر استان تاکید کرد: باید فرهنگ کار را توسعه دهیم و توجه ویژه ای به بنگاه های اقتصادی که در مواقع بحران از حداکثر ظرفیت خود استفاده می کنند شود.
کارگر نمونه کویر تایراظهارداشت: استاندارد های شرکت کویر تایر بین المللی است. در این شرکت سعی شده است کالایی تولیدکنیم که جان مردم به خطر نیفتد.
وی ادامه داد: تایر یک محصول راهبردی است و از سوی اداره استاندارد برای کیفیت آن کنترل می شود.

وی با بیان اینکه طرح توسعه شرکت کویر تایر توسط ۳هیئت دولت به تصویب رسیده است اجراشود؛ اظهارداشت: با توسعه شرکت کویر تایر می توان حدود ۶۰۰تا ۷۰۰نفر اشتغال پایدار ایجاد کرد که این رضایت مردم منطقه را در پی خواهد داشت.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.