این مطلب ۱۲۱ بار خوانده شده

وجود بسيج براي ادامه حيات طيبه انقلاب اسلامي ضروري است

مسئول بسيج پيشكسوتان خراسان جنوبي گفت: وجود بسيج براي ادامه حيات طيبه انقلاب اسلامي ضروري است
نسخه مناسب چاپ

ابراهيم قاسمي، مسئول بسيج پيشكسوتان خراسان جنوبي در گفت وگو با خبرنگار  پايگاه اطلاع رساني سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبي  گفت: بسيج سرچشمه افتخارآفريني براي كشور است
 وي تصريح كرد: از زمان تشكيل بسيج به فرمان امام خميني (ره) در سال ‪ ،۱۳۵۸اين نهاد مردمي منشا رشد وترقي و نوآوري در زمينه‌هاي مختلف بوده است.

مسئول بسيج پيشكسوتان خراسان جنوبي اذعان كرد: امروز ما شاهد حضور مقتدرانه بسيج در جامعه هستيم و اين حضور سبب كاهش مشكلات و افزايش ضريب توانمندي‌ها شده است.
 

قاسمي گفت: وجود بسيج براي ادامه حيات طيبه انقلاب اسلامي ضروري است و دراين زمينه همه براي بالنده شدن اين شجره طيبه تلاش كنند.

وي افزود: برنامه‌هاي هفته بسيج و بالابردن عزت و افتخار بسيجيان نشانه علاقه مندي مردم به بسيج است.

مسئول بسيج پيشكسوتان خراسان جنوبيادامه داد: سالگرد تشكيل بسيج مستضعفان، يادآور خاطره ي پُرشكوه مجاهداتي است كه در دوران هشت ساله ي جنگ تحميلي، زيباترين تابلوهاي ايثار و فداكاري همراه با نجابت و فروتني و توأم با شجاعت و رشادت را ترسيم كرده است.

قاسمي بيان كرد:اين خاطره ي جوانمردان پاكدامن و غيوري كه شيران روز و زاهدان شب بودند و صحنه ي نبرد با شيطان زر و زور را با عرصه ي جهاد با نفس اماره به هم آميختند و جبهه ي جنگ را محراب عبادت ساختند؛ جواناني كه از لذات و هوسهاي جواني براي خدا گذشتند، و پيراني كه محنت ميدان جنگ را بر راحت پيرانه سر ترجيح دادند، و مرداني كه محبت زن و فرزند و يار و ديار را در قربانگاه عشق الهي فدا كردند.

 وي با اشاره به اينكه تشكيل بسيج خاطره ي انسانهاي بزرگ و كم ادعايي كه كمر به دفاع از ارزشهاي الهي بستند و از هيبت دروغين قدرتهايي كه براي حفظ فرهنگ و ارزشهاي جاهلي غرب به مصاف ارزشهاي الهي آمده بودند، نهراسيدند خاطر نشان كرد: اين خاطره ي صدها هزار جوانمرد كه عاشقانه به نداهاي مكرر امامشان و محبوبشان و سلسله جنبان عشق مقدسشان، پاسخ گفتند و رو به خدا و پشت به دنيا كردند؛ برخي فوز شهادت يافتند و بعضي با اسارت و جراحت و نقص عضو آزمايش شدند و برخي جسم و جان مبارك خود را كه سرشار از فيض و نور شده بود، سالم و كامل به خانه برگرداندند، تا همچون ذخيره يي براي دفاع در روز احتياج، و در خدمت اسلام و انقلاب و ميهن و ملت، از آن نگهداري كنند

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.