این مطلب ۹۷ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع):

بیرون کردن کامل صهیونیست‌ها از فلسطین هدف نهایی مقاومت است

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع) گفت: اتحاد مردم و همه گروه‌ها در غزه و فلسطین و خواست عمومی مردم جهان مبنی بر مبارزه جدی علیه اسرائیل تا بیرون کردن کامل صهیونیست‌ها از فلسطین و نوار غزه هدف نهایی مقاومت است.
نسخه مناسب چاپ

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با اشاره به سکوت سران کشورهای اسلامی و عرب اظهار داشت: ظلم به مردم غزه و فلسطین که با سکوت اعراب همراه است زیربنای همه تجاوزات به کشورهای اسلامی شده است و اگر اعراب اتحاد داشتند به هیچ کشوری تجاوز نمی‌شد.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری روز قدس امسال تصریح کرد: علت اهمیت برگزاری راهپیمایی این روز جلب توجه مسلمانان جهان به عمق فاجعه و ظلمی که بر مسلمانان غزه رفته است، می‌باشد و همچنین مبارزه با صهیونیست‌ها یک فریضه است که از اهمیت زیادی برخوردار است.
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع) تلاش برای اتحاد بین مسلمین و کمک دیپلماتیک و موضع‌گیری علیه رژیم غاصب اسرائیل در محافل بین‌المللی و بیان خطراتی که متوجه هر یک از کشورهای اسلامی است را وظیفه مسئولان کشور در قبال مردم مظلوم غزه برشمرد.
وی در پاسخ به این سوال که چرا اسرائیل از ماه رمضان برای همه به نواز غزه استفاده می‌کند، گفت: علت حمله به مسلمانان در ماه مبارک رمضان به نوعی توهین به اسلام و واجبات اسلام و انحراف افکار عمومی از توطئه‌های عمیق علیه اسلام و دیگر کشورها است.
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع) خاطرنشان کرد: اتحاد مردم و همه گروه‌ها در غزه و فلسطین و خواست عمومی مردم جهان مبنی بر مبارزه جدی علیه اسرائیل تا بیرون کردن کامل صهیونیست‌ها از فلسطین و نوار غزه هدف نهایی ما باید باشد.
وی ادامه داد: محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در مجامع بین‌المللی و بیان دائمی جنایات صهیونیست‌ها در رسانه‌ها وظیفه رسانه‌های بیداری در قبال مردم مظلوم غزه است.
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع) در پاسخ به این سوال که چه درسی باید از اتفاقات غزه بگیریم، گفت: داشتن اتحاد داخلی همه گروه‌ها و حزب‌ها و معرفی این رژیم به عنوان دشمن همیشگی اسلام درسی است که باید از اتفاقات غزه گرفت.
وی سکوت مجامعه بین‌المللی را نشان همدستی و ناتوایی آنان و نفوذ صهیونیست‌ها در بین آنها و تامین منابع مالی این مجامع اعلام کرد.
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع) دلیل سکوت گروه‌های تکفیری مثل داعش و النصره را دست نشانده بودن این گروه‌ها توسط اسرائیل و آمریکا دانست و افزود: آنان تنها ادعای اسلام و حکومت اسلامی دارند ولی در باطن با احکام اسلام مخالف هستند و با کشتن مردم بی دفاع عمق خیانت و جهالت خود نشان داده‌اند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.