این مطلب ۱۰۷ بار خوانده شده
مسئول بسیج پیشکسوتان خراسان جنوبی:

دوران دفاع مقدس، دوران خودسازی و خداشناسی بود

مسئول بسیج پیشکسوتان خراسان جنوبی گفت: دوران دفاع مقدس، دوران خود سازی و خداشناسی رزمندگان بوده است و باید به جهت معنویت بالایی که دارد در جامعه ترویج یابد.
نسخه مناسب چاپ

مسئول بسیج پیشکسوتان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، اظهار داشت: بنا به فرمایش امام خمینی(ره)، دفاع مقدس یک دانشگاه برای رزمندگان است و به جهت معنویت و اعتقادات بالایی که دارد باید قدر این دوران را بدانیم.
وی اضافه کرد: برای رسیدن به سعادت و معنویت و همچنین تاثیرگذاری و عبرت آموزی دوران دفاع مقدس باید جوانان را با ارزش های این دوران آشنا کرد و مسئولین و خانواده ها باید در این زمینه تلاش کنند.
وی بر ارزشمندی و ترویج دوران دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: شهدا برای امنیت و آبادانی کشور از جان خود گذشتند و اکنون باید سیره، اخلاص، ایثارگری و شجاعت آن ها در جامعه تبیین و مورد عمل قرار گیرد.
مسئول بسیج پیشکسوتان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات خوبی از جمله ثبت خاطرات، تولید فیلم و چاپ کتاب در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس انجام شده است گفت: به دلیل عمق ارزش های دوران دفاع مقدس نمی توان گفت که این دوران به طور صد درصد برای جامعه معرفی شده است.
 وی اظهار داشت: با توجه به وضعیت جامعه امروزی و هجمه های فرهنگی دشمنان ترویج فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک عامل بازدارنده برای افرادی که تحت تاثیر حربه های دشمن قرار گرفته اند، یکی از ضروریات به شمار می رود.
وی برگزاری کوهپیمایی در دوم مهرماه، همایش تجمع پیشکسوتان و ایثارگران در پنجم مهر و تجلیل از فرماندهان دوران دفاع مقدس در هفتم مهر را از برنامه های بسیج پیشکسوتان به مناسبت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.