این مطلب ۱۲۹ بار خوانده شده
جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور:

با میل دنیا به تمدن نوین اسلامی، کدخدای جهان نگران است

تمدنی که مقام معظم رهبری از آن صحبت می کنند؛ یعنی رسیدن به جامعه ای که انسان در آن هم دنیا و هم آخرت را داشته باشد و تمدن نوین اسلام، تمدن سعادت آفرین است به همین دلیل آمریکا سردمدار صهیونیسم جهانی نگران می شود که کدخدایی را از دست می دهد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، محمد امیرخانی جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور صبح امروز در جمع بسیجیان کارمند استان گفت: امسال ۳۲ شهید کارمند معرفی می کنیم که در بین آنها محمد علی نیکخواه شهید شاخص بسیج کارمند کشور، شهید برزانده مقدم شهید شاخص بسیج استان خراسان جنوبی هستند.
دشمنی آمریکایی ها با ما به حدی است که با یک گفتگو و لبخند دیپلماسی قابل حل نیست
محمد امیرخانی با اشاره به فرایش حضرت امام خامنه ای(مدظله) که بر دشمن شناسی با محوریت آمریکا تاکید دارند، اظهار داشت: دولت آمریکا بعد از واقعه ۱۱ سپتامبر کمیته خطر با سرپرستی فردی به نام پالمر راه انداخت و افرادی را مسئول بررسی این ماجرا کرد که منشا و مقصر هم خودشان بودند.
جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور ادامه داد: نتیجه بررسی آمریکایی ها این شد که "تروریسم جدی ترین خطری که امروز متوجه دنیا است که از بنیاد گرایی و اسلام خواهی نشات گرفته و نقطه و مرکز آن ایران است" و طبق این بررسی، ایران را کانون تمام خطرات منافع آمریکا معرفی کردند.
وی با بیان اینکه دشمنی آمریکایی ها با ما به حدی است که با یک گفتگو و لبخند دیپلماسی قابل حل نیست، اظهار داشت: آمریکا یک برنامه و چشم انداز با افق یکصد ساله برای برخورد با مردم و کشور ایران طراحی کرده که اگر امروز به گزینه روی میز متوسل اند؛ درست است و این برنامه ها را در پیش رو دارند.
متعالی ترین هدف انقلاب، تحقق تمدن نوین اسلامی است
جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند "در جهان امروز خلا یک تمدن برتر و متعالی احساس می شود که آن تمدن نوین اسلامی و انقلاب اسلامی سرآغاز این تمدن است" تاکید کرد: متعالی ترین هدف انقلاب، تحقق تمدن نوین اسلامی است.
امیر خانی با بیان اینکه امروز در دنیا ۳ میلیارد نفر نمی دانند خدا چیست، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر دنباله روی آئین تحریف شده مسیحیت اند و تمدن حاکم بر جهان تمدن آمریکایی است، افزود: آمریکایی ها در عالم اسلام هم رخنه کرده و طالبان، داعش و گروه های تکفیری تولید می کنند و پروژه یهود، صهیونیسم جهانی، صهیونیسم مسلمان و صهیونیسم شیعه را عملیاتی کرده اند.
با میل دنیا به تمدن نوین اسلامی، کدخدای جهان نگران است
وی تصریح کرد: تمدنی که مقام معظم رهبری از آن صحبت می کنند؛ یعنی رسیدن به جامعه ای که انسان در آن هم دنیا و هم آخرت را داشته باشد و تمدن نوین اسلام، تمدن سعادت آفرین است به همین دلیل آمریکا سردمدار صهیونیسم جهانی نگران می شود که کدخدایی را از دست می دهد.
جانشین سازمان بسیج کارمندان گفت: فشار اقتصادی، دامن زدن به اختلاف شیعه و سنی، شکل گیری ائتلاف ضد ایرانی، دامن زدن به نافرمانی مدنی و روی آوردن به گزینه نظامی و دیپلماسی علیه ایران راهبردهای آمریکایی در چشم انداز یکصد ساله آنها است.
بسیج ذوالفقار ولایت برای انسان سازی وهم طرازی ولایت است
وی خاطر نشان کرد: ما امروز به عنوان یک کارمند بسیجی و سرباز حریم ولایت برای تحقق خواسته مقام معظم رهبری در تحقق تمدن اسلامی وظیفه داریم تا برای تحقق اداره اسلامی و تکریم ارباب رجوع در جامعه تلاش کنیم و از شهدا درس بگیریم و سیره آنها را تبلیغ کنیم.
امیرخانی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند " در کشور ایران انقلاب بی سابقه بر مبنای اسلام و مختصات انقلاب اسلامی شکل گرفت" افزود: باید برای رسیدن به آرمان شهر اسلامی و تمدن نوین اسلامی و برای رسیدن به حکومت حضرت مهدی(عج) بسیار تلاش کنیم .
جانشین سازمان بسیج کارمندان تصریح کرد: بسیج به عنوان ذوالفقار ولایت وظیفه انسانی سازی وهم طرازی ولایت و اسلام و ترویج امر به معروف و نهی ازمنکر را برعهده دارد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.