این مطلب ۱۲۵ بار خوانده شده
جانشین مرکز مطالعات سیاسی سپاه:

۹ دی ملت ایران جواب کوبنده ای به عوامل فتنه دادند

جانشین مرکز مطالعات سیاسی سپاه گفت: ملت ایران با حمایت از رهبری در نه دی ۸۸ جواب کوبنده ای به عوامل فتنه و استکبار جهانی دادند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، علی قاسمی شب گذشته در جمع جامعه ورزشی بیرجند با گرامیداشت نه دی اظهارداشت: نه دی پاسخ مردم به تمام حرمت‌شکنی‌هایی بود که در روز عاشورا اتفاق افتاد و بساط فتنه بر چیده شد.

وی با بیان اینکه این روز برای همیشه در حافظ تاریخ بشریت به ثبت رسیده است، افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های خصمانه دشمنان در طول سال‌های گذشته ایجاد اختلاف بین اقشار مختلف در ایران بوده است.

جانشین مرکز مطالعات سیاسی سپاه ادامه داد: دشمن در فتنه ۸۸ توانست با عوامل داخلی به اسلام ضربه بزند ولی با هوشیاری رهبری انقلاب ومردم نتوانست به اهداف خود دست پیدا کند و ملت جواب کو بنده ای به فتنه گران دادند.

وی در ادامه با اشاره به آسیب های ماهواره در حوزه ورزش گفت: ماهواره سبب دور شدن جوانان از معنویت می شود.

قاسمی وضعیت خراسان جنوبی را برای روشنگری و استفاده نکردن از ماهواره را خوب ارزیابی و عنوان کرد: مردم این استان نسبت به استانهای دیگر ترغیب کمتری برای استفادهخ از ماهواره را دارند. پاسخ به پرسش های جامعه ورزشی استان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.