این مطلب ۱۰۳ بار خوانده شده
مسئول بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع):

معرفی و حمایت از جوانان اسوه ورزشکار، منش پهلوانی را نهادینه می کند

مسئول بسیج جامعه ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) گفت: رسالت بسیج ورزشکاران شناسایی و معرفی جوانان نمونه ورزشکار به جامعه و حمایت معنوی از آنها در جهت ترویج اخلاق مداری، فرهنگ و منش پهلوانی و قهرمانی است.
نسخه مناسب چاپ

غلامرضا خمری در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیهم السلام) خراسان جنوبی، با بیان اینکه آقای سبزبان جوان ورزشکار به عنوان بسیجی برگزیده در بسیج جامعه ورزشکاران استان و الگویی برای همه جوانان جامعه ورزشی ما انتخاب شده است، اظهار داشت: تواضع، فروتنی، اخلاق مداری و احترام به والدین و مسئولین از مهمترین امتیازات یک ورزشکار است که اینها در این جوان ورزشی و قرآنی استان وجود دارد.
مسئول بسیج جامعه ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه آقای سبزبان تمام امتیازات یک جوان خوب را دارد، گفت: این جوان موفق دارای مدرک تحصیلی کارشناسی الهیات در رتبه الف و در رشته ورزشی کسب دومین مقام درکشور مالزی و هندوستان، کسب مقام سوم در رشته قرائت قرآن، تواشح و اذان در سطح استان است.
وی افزود: نخبه برتر جشنواره حضرت علی اکبر در سال ۸۸ و جوان نمونه استان، منتخب ازدواج آسان و ارزان از دیگر الگوهایی است که اقای سبزبان به عنوان بسیجی نمونه استان انتخاب شده است.
خمری خطاب به جوانان و با اشاره به فرمایش امام خامنه ای(مدظله العالی) که فرمودند " من از جوانان تحصیل، تهذیب و ورزش را می خواهم" افزود: جوانان با الگو گیری از جوانان موفق می توانند براساس منویات رهبری دنباله روی الگوهای موفق باشند.
وی با بیان اینکه رسالت بسیج ورزشکاران شناسایی جوانان نخبه به عنوان مدل و الگو برای دیگر جوانان و حمایت معنوی از آنها است، ادامه داد: شناسایی و معرفی آنها به جامعه، اخلاق مداری و ترویج فرهنگ و منش پهلوانی و قهرمانی از دیگر عواملی است که باید جوانان به آن توجه کنند.
مسئول بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) با تاکید براینکه مربیان باید اول و آخر ورزشکاران را با مفاهیم معنوی آشنا کنند، عنوان کرد: آشنایی با مضرات شبکه های اجتماعی و ماهواره از وظایف یک مربی است .
وی متذکرشد: مربیان خواهر باید فرهنگ عفاف و حجاب را در بین ورزشکاران خواهر براساس یک الگوی زهرایی و دینی ترویج دهند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.