این مطلب ۸۰ بار خوانده شده
نخبه قرآنی و ورزشکار بسیجی:

پیشرفت های مادی و معنوی ام را حاصل مانوس شدن با قرآن می دانم

نخبه قرآنی و ورزشکار بسیجی گفت: معنویت و مانوس شدن با قرآن باعث شد در مباحث مادی و معنوی زندگی پیشرفت های چشم گیری داشته باشم و وارد میادین ورزشی که شدم با انگیزه بهتر و بیشتر توانستم در این راه قدم بردارم.
نسخه مناسب چاپ

جواد سبزبان جوان نخبه و برگزیده بسیجی در رشته های قرآنی، تواشیح و ورزشی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیهم السلام) خراسان جنوبی، اظهارداشت: کسب مقام برتر قرآنی در نه سالگی باعث شد که به قرآن روی بیاورم .
این جوان نمونه بیرجندی با بیان اینکه در رشته قرائت در مجمع قاریان قرآن زیر نظر استادانی همچون مهدوی پناه، سازنده، الهی ، محمد نژاد و یوسفی بودم گفت: رتبه برتر مسابقات قرائت دانش آموزی بسیج به مدت دو سال، رتبه چهارم کشوری، رتبه برتر زیر ۱۶ سال در سالهای مختلف در رشته های اذان در سال اول دبیرستان به مدت دو سال متوالی، کسب رتبه سوم قرائت در سال ۹۲ را بدست آوردم.
وی اضافه کرد: رتبه برتر مسابقات تواشیح گروه تبیان در استان، رتبه برتر قرآنی مدهامتان در رشته اذان و قرائت از مهمترین موفقیت های من در سالهای گذشته در قرآن، تواشیح و اذان بوده است.
مسئول کمیته فرهنگی و روابط عمومی کاراته استان خاطرنشان کرد: در سال ۸۸ در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) به عنوان جوان نخبه ورزشی برگزیده شده ام.
سبزبان با بیان اینکه به مدت دوسال عضو تیم ملی کاراته بودم، گفت: یک سال به عنوان کمک مربی تیم کاراته بسیج استان فعالیت کردم.
این نخبه قرآنی و ورزشی استان با بیان اینکه در سالهای ۸۹ الی ۹۰ در رشته کاراته رتبه اول تیمی و سوم انفرادی را کسب کردم، ادامه داد: در رشته کاراته کاتا مدال طلا و در مقطع تیمی مدال برنز را کسب کردم.
مسئول کمیته فرهنگی و روابط عمومی کاراته استان عنوان کرد: معنویت و مانوس شدن با قرآن در زندگی بخصوص در جامعه ورزشی سبب می شود انسان در فضای خاصی قدم بردارد و کمک می کند وارد میادین ورزشی که می شود با انگیزه بهتر و بیشتر بتواند در این راه قدم بردارد.
وی با بیان اینکه توجه به قرآن باعث شده است در مباحث مادی و معنوی زندگی پیشرفت های چشم گیری داشته باشم، یادآور شد: این امر باعث شد در تیم ملی که در تهران حضور داشتم با توجه به اینکه نیروی قرآنی بودم مسئولین جامعه ورزشی توجه ویژه ای نسبت من داشته باشند .
سبزبان ازدواج آسان را از مهمترین برنامه های زندگی خود دانست و افزود: ۱۴ سکه بهار آزادی مهریه همسرم است و ازدواج در سن پایین سبب شد که منتخب ازدواج آسان در استان باشم.
وی با اشاره به اینکه همه ما بخصوص جوانان باید منویات رهبری را در خصوص تشکیل خانواده، فرزند آوری و دوری از تجملات فصل الخطاب خود قراردهیم، متذکرشد: توجه به سخنان امام خامنه ای(مدظله العالی) در خصوص سبک زندگی اسلامی و افزایش جمعیت هم به نفع ما و هم به نفع کشور اسلامی ما است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.