این مطلب ۱۴۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خبر داد

برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان در نیمه دوم بهمن ماه

مسئول بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: افتتاح دفتر شورای بسیج ورزشکاران در اداره ورزش و جوانان و برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان در بهمن ماه سال جاری از برنامه های این قشر بسیج در سال جاری است.
نسخه مناسب چاپ

غلامرضا خمری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های محوری انجام شده در نه ماهه اول سال جاری اظهارداشت: تهیه کتاب کار ۹۳ و توجیه برنامه های مسئولین کانونهای بسیج ورزشکاران شهرستانها، برگزاری سومین مجمع استانی بسیج ورزشکاران با حضور سردار آذرنوش مسئول بسیج ورزشکاران کشور و ۹۷ نفر از نخبگان ورزشی شوراهای استان از جمله فعالیت های انجام شده است.

وی برگزاری مراسم روز قشر بسیج ورزشکاران و فرهنگ پهلوانی در ۱۷ شوال و تجلیل از ۲۰ باستانی کار اخلاق مدار را از دیگر برنامه های بسیج ورزشکاران دانست و ادامه داد: اعزام شش مربی خواهر و برادر به دوره های منش پهلوانی از دیگر برنامه های بسیج ورزشکاران در سال جاری است.

مسئول بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: جشنواره هنری ـ ورزشی آواها و نواهای پهلوانی با حضور مرشدین برتر استان، کارگاه آسیب شناسی اجتماعی بانوان ورزشکار با موضوع ماهواره، فضای مجازی با حضور ۵۰ مربی خواهر از جمله برنامه های امسال بوده است.

خمری برگزاری مراسم عزاداری و احیای شب های قدر با همکاری هیئت عاشقان امام علی(ع) در گود باستانی را از برنامه های امسال در ماه رمضان با حضور ورزشکاران برشمرد و ادامه داد: تشکیل ۶ جلسه شورای عالی بسیج ورزشکاران، جذب ۱۲۰ درصدی ورزشکاران به عضویت عادی بسیج در ۹ماهه سال جاری، جلسه مشترک ادارات و روسای ادارات ورزش و جوانان به منظور همکاری از دیگر برنامه ها بوده است.

وی برگزاری عزاداری عاشقان عاشورایی جامعه ورزش در ایام محرم با حضور مداح کشوری و تشکیل جلسات امر به معروف و نهی از منکر قشری و معرفی معروف متروک و منکر رایج در ورزش را از دیگر برنامه های بسیج ورزشکاران استان عنوان کرد و اعزام دو دستگاه اتوبوس از شهرستانهای زیرکوه و بیرجند به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در فروردین ماه سال جاری، راه اندازی سایت عملکرد بسیج ورزشکاران استان در شبکه شباب و برگزاری جلسات روشنگری با موضوع دجالواره را از جمله برنامه های برگزارشده در سال جاری برشمرد.

بهمن ماه دفتر شورای بسیج ورزشکاران در اداره ورزش و جوانان افتتاح می شود

خمری به برنامه های بسیج ورزشکاران تا پایان سال ۹۳ اشاره کرد و یادآور شد: افتتاح دفتر شورای بسیج ورزشکاران استان در اداره ورزش و جوانان، برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان در بهمن ماه سال جاری از برنامه های آینده این قشر بسیجی خواهد بود.

مسئول بسیج ورزشکاران استان برگزاری شانزدهمین جلسه شورای عالی قشر بسیج ورزشکاران استان را از دیگر برنامه های پیش رو دانست و گفت: دریافت و توجیه برنامه ها در سال ۹۴، شناسایی باقیمانده شهدای ورزشکار شهرستانها و ثبت آنها در سایت کنگره شهدای ورزشکار در سال آینده از برنامه های آتی این قشر در سال جاری است.

وی راه اندازی دفتر بسیج ورزشکاران در ۵ شهر باقی مانده استان و سایت های عملکری تحت شباب را از دیگر برنامه های بسیج ورزشکاران استان عنوان و تصریح کرد: اعزام ورزشکاران شهرستانهای طبس، زیر کوه و بیرجند به مناطق عملیاتی جنوب، شرکت سازمان یافته در برنامه های دهه فجر بخصوص راهپیمایی ایام الله این دهه و دیدار با خانواده های معظم شهدای ورزشکار استان از جمله برنامه ها این قشر تا پایان سال جاری خواهد بود.

وی از تعداد ۱۷ حلقه شجره طیبه صالحین این قشر خبرداد و یادآورشد: از این تعداد ۲ حلقه خواهر و ۱۵ حلقه برادر مشغول فعالیت هستند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.