این مطلب ۱۴۴ بار خوانده شده
با حضور مسئول بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(ع) برگزار شد

جشنواره ورزشی وحدت در روستای مرزی چاه الله داد زیرکوه

جشنواره ورزشی وحدت با هدف وحدت آفرینی بین کودکان و نوجوانان شیعه و اهل سنت در روستاهای شاهرخت ، چشمه بید ، همت آباد و چاه الله داد و در دو رشته طناب کشی و فوتسال برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، مسئول بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) در این مراسم که به همت موسسه خیریه الزهرا (س) جشنواره ورزشی وحدت در شهرستان زیرکوه و به میزبانی روستای مرزی چاه الله داد برگزار شد اظهار داشت: حضرت علی(ع) تنها شخصیتی است که هم در خانه خدا تولد یافت و هم در خانه خدا به شهادت رسید و بر ما جوانان و نوجوانان واجب است خود را به آن حضرت متصل کنند.
حجت الاسلام توکلی با بیان اینکه بر همه جوانان و نوجوانان واجب است با اطلاعت از خدا در مسیر اصلی اسلام حرکت کنند، افزود: اگر در مسیر دین مبین اسلام حرکت کنیم می توانیم فردای قیامت ادعا کنیم که از پیروان واقعی رسول الله هستیم.
مسئول بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) ضمن تبریک روز پدر و معلم خاطر نشان کرد: معلم شخصی است که می سوزد ، نور می دهد و جامعه از آن نور بهره برداری می کند پس بر همگان واجب است قدر مقام معلم را بدانیم.
مسئول بسیج طلاب سپاه استان جایگاه والدین را بسیار رفیع دانست و گفت : هر کس می خواهد به مقام بزرگی برسد بعد از پرستش خداوند اطاعت پدر و مادر و احترام به والدین را باید سرلوحه کار خود قرار دهد.
در پایان این مسابقات در رشته طناب کشی تیم های شاهرخت ، چاه الله داد و چشمه بید مقام های اول تا سوم را کسب نمودند و در رشته فوتسال نیز تیم های چاه الله داد، شاهرخت و چشمه بید اول تا سوم شدند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.