این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
با بسیجیان در همایش میقات صالحین/۱

مربی حلقه شهید صفائی‌زاده: بسیج دانشگاهی برای دفاع از ارزش‌های اسلامی در مقابل استکبار است

مربی حلقه صالحین شهید صفائی‌زاده گفت: بسیج دانشگاهی برای انسان‌سازی جوانانی است که برای احیای ارزش‌های اسلامی در مقابل استکبار جهانی از جان خود گذشتند.
نسخه مناسب چاپ

مربی حلقه صالحین شهید صفائی‌زاده  در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: شجره طیبه صالحین و حلقه‌های صالحین نقش مهمی در تقویت فرهنگ ناب اسلامی و احیای ارزش‌های انقلاب اسلامی دارد.

وی با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی(ره) فرمودند "بسیج مدرسه عشق است": گفت: بسیج نهالی است که بسیجیان با خون خود و با اطاعت از فرمان امام جامعه آن را آبیاری کردند تا ارزش‌های اسلامی احیا شود.

مربی حلقه صالحین شهید صفائی‌زاده پایگاه مقاومت سجیه ناحیه بسیج سپاه بیرجند با اشاره به اینکه بسیجیان صحنه‌های عاشورایی را در هشت سال دفاع مقدس بوجود آوردند، متذکر شد: بسیج برای ارزش‌های ناب اسلامی ارزش قائل است و باید برای احیای آن خالصانه در میدان نبرد حق علیه باطل بکوشد.

وی با اشاره به توصیف امام خامنه‌ای در خصوص بسیج یادآور شد: ایشان می‌فرمایند "بسیج یعنی همین پایگاه‌های مقاومت وهمین نیروهای جوان پرشور، همین جوانانی که نماز و عبادتشان، پدران و مادران پیر را به شگفتی و تعجب وا می‌دارد، بسیج یعنی متن مردم، مردمی که می‌توان امید دفاع از انقلاب را ازآنها داشت".

این دانشجوی بسیجی با اشاره به تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور و مقابله و ایستادگی در مقابل تحریم های دشمن، تاکید کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی تنها مشارکت مردمی می‌تواند تاثیرگذار باشد و بسیج برای بالا بردن این مشارکت از هر نوع فعالیت اقتصادی در کشور تاثیرگذارتر است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.