این مطلب ۱۱۸ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مکتب تشییع برای همه اقشار مختلف جامعه امروزی حرف دارد / مدیران جبهه فرهنگی؛ جامعه مسجدی را بیشتر با دین و اسلام آشنا کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مدیران جبهه فرهنگی؛ جامعه مسجدی را بیشتر با دین و اسلام آشنا کنند، گفت: کسانی که در مسجد جمع می شوند اگر فکرشان بجز دین و خدا دنبال چیزدیگری باشد نمی توانند موفق باشند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت السلام والمسلمین سید علی رضا عبادی صبح امروز در همایش ائمه جماعات، فرماندهان پایگاه ها، خدام ، هئت امناها و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد سراسر استان اظهارداشت: در چنین روزی توسط رژیم صهیونیستی به مسجد القصی توهین و این مسجد بزرگ اسلامی به آتش کشیده شد.

مشتریان مسجد تقوی تشنه پاکی هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مسجد بر اساس تقواو نتیجه آن هدایت است، افزود: کسانی که در مسجد جمع می شوند اگر فکرشان بجز دین و خدا دنبال چیزدیگری باشد نمی توانند موفق باشند ومشتریان مسجد تقوی تشنه پاکی هستند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی در هر زمان و مکان سبب پیروزی انسان می شود، افزود: انسان می تواند با برنامه ریزی در همه عرصه ها و حرفه ها موفق شود.

هر کس بخواهد خدایی شود باید در مسجد حضور پیدا کند

وی با بیان اینکه اگر بنا است کمالات در انسان کسب شود وآگاهی های لازم دینی وسیر و سلوک  بدست آید مسجد بهرین راه است، افزود: هر کس بخواهد خدایی شود باید در مسجد حضور پیدا کند.

عبادی با بیان اینکه باید برنامه های خوب در مساجد برگزار شود که سبب رشد انسان را فراهم سازد، گفت: از زمان صدر اسلام کشتار مسلمین وجود داشته و در حال حاضر هم وجود دارد.

وی با بیان اینکه مدیران مساجد و فرماندهان جبهه فرهنگی طبق برنامه جمعیت مسجد را در همان ابتدا متوجه اسلام و دین کنند، افزود: کسانی ۴۰سال است در مسجد حضور دارند ولی هنوز آشنایی کامل از دین ندارند.

 

اسلام ناب محمدی(ص) و مکتب تشییع حرف برای همه اقشار مختلف جامعه امروزی دارد

وی با بیان اینکه اسلام روی همه مسائل حکم دارد یادآورشد: دنیا به اندازه دنیا حکم دارد و دین یعنی همه چیز در بالاترین سطح اما ما گاهی نمیفهمیم و تفهیمش برنامه می خواهد و تفاوت ما با سلمان فارسی، امام خمینی(ره) و سید حسن نصرالله در همین است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه استکبار جهانی به جان مسلمانان بخصوص به مکتب تشییع افتاده است، ادامه داد: آنها کارشناسانی دارند و می فهمند که اسلام ناب محمدی(ص) و مکتب تشییع حرف برای همه دارد و امروز انچه دامن گیر ما شده است بی توجهی خودما مسلمین نسبت به اسلامی می باشد.

وی به نقش مساجد در ابتدای انقلاب و بعد از آن در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: هشت سال دفاع مقدس جهاد اکبر بود که پرچم الهی را شهدا و رزمندگان در این جنگ در دست گرفتند و به ما سپردند و اگر هواهای نفسانی بر ما مسلط شونداین پرچم از بین خواهد رفت.

عبادی با بیان اینکه اگر در جهاد اصغر دچار لغرش نشویم بدون هیچ واهمه ای بر دشمن پیروز خواهیم شد، گفت: اسلام برای همه ما احکام دارد باید این احکام اسلام را بیاموزیم و به ان عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه کشور افغانستان هم مرز با ایران است و درآن انواع مواد مخدر صنعتی و طبیعی ساخته می شود، گفت: این مواد بلای جان بشریت و خطری بزرگی است.

 

 

 

 

 

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.