این مطلب ۹۰ بار خوانده شده

رئیس کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی:

رئیس کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان استان با بیان اینکه ۲۳۰حلقه صالحین دربسیج فرهنگیان استان فعال است، گفت: بیش از ۵۵درصد فرهنگیان استان عضور بسیج کانونهای بسیج فرهنگیان استان می باشند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، موسوی کیا صبح امروز در مجمع عالی بسیج فرهنگیان استان با بیان اینکه خراسان جنوبی یکی از استانهای فرهنگی و با ارزش کشور است، اظهارداشت: این استان علارقم مرزی بودن چهار شهرستان با افغانستان مرزمستقیم دارند.

رئیس کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان استان با اشاره به اینکه خراسان جنوبی بیشترین نقش را در طول انقلاب اسلامی داشته است، عنوان کرد: شهیدرحیمی، شهید کاوره وشهید ناصری از نخبگان و شهدای این استان می باشند.

وی با بیان اینکه نقش اموزش و پرورش یک نقش بی بدیل و ارزشی است، افزود: آموزش و پرورش در همه عرصه های کشضور نقش فعالی دارد.

موسوی کیا باتاکید براینکه بسیج باید پیشتاز مهمی در تکریم معلمین چه از لحاظ معنوی و چه مادی باشد، ادامه داد: حدود ۱۵هزار پرسنل در آموزش و پرورش خراسان جنوبی حضور دارند که از این تعداد حدود ۵۵درصدانها یعنی ۷هزار و ۵۰۰نفر عضو کانونهای بسیج استان می باشند.

وی با بیان اینکه ۲۳۰حلقه صالحین فرهنگی در استان فعال است، ادامه داد: ۸۰نشست بصیرتی، معرفتی و تربیتی از ابتدای سال جاری برای فرهنگیان داشتیم .

رئیس کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان استان گفت: ۴۵هزار ساعت آموزش ضمن خدمت برای فرهنگیان برگزارشده است .

وی عنوان کرد: کمیته آسیب شناسی ماهواره، طلاق وآسیب های  شبکه های اجتماعی برای فرهنگیان برگزارشده است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.