این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور:

باید آمران به معروف و ناهیان از منکر در جامعه حمایت شوند

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور گفت: ما طلبه‌ها و اقشار مختلف مردم وقتی منکری را دیدیم باید با یک تذکر لسانی به این فریضه عمل کنیم که این فرهنگ در جامعه ضعیف است و در مسائل دینی و فرهنگی باید از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت صورت گیرد.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام والمسلمین علی رضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از کارهای خوب شهید مطهری ایجاد وحدت بین حوزه و دانشگاه بود، اظهار داشت: فرزند زمان خود بودن، دعای خیر پدر و مادر، توکل به خدا، توسل به اهل بیت، ادب در برابر خدا و ارادت ایشان به امام(ره) از علل موفقیت شهید مطهری است.
وی ادامه داد: مادر شهید مطهری می‌گوید "من کارهای زیادی برای او انجام دادم و در آن زمان که او را باردار بودم تلاوت قرآن می‌کردم و با وضو او را شیر می‌دادم در حالیکه قرآن تلاوت می‌کردم"

مسئول سازمان بسیج طلاب کشور افزود: در کشور حدود ۱۲۰ هزار طلبه داریم که از این تعداد ۴۰ هزار نفر خواهر هستند.
رضایی عنوان کرد: مردم در انقلاب شریک هستند و مسائل انقلاب را درک و همواره موضع گیری و عکس العمل به موقع دارند چراکه هوشیاری و بیداری مردم در پیشبرد اهداف نظام موثر است.
وی تصریح کرد: اکنون که این دولت توفیقی برای خدمتگزاری به اسلام پیدا کرده است، ما در قبال وزیری که به دین جسارت می‌کند از رئیس جمهور انتظار داریم عکس العملی نشان دهد و اگر کسانی که در فتنه دخیل بودند در وزاتخانه‌ای نقش داشته باشند باید برخورد صورت گیرد.
مسئول سازمان بسیج طلاب کشور تاکید کرد: مراجع، حوزه‌های علمیه و علما نگران وضعیت فرهنگی موجود هستند و از ریئس جمهور انتظار داریم که عکس العمل مناسب نشان دهد.
رضایی خاطرنشان کرد: تذکراتی به صداوسیما داده شده که به عنوان یک نهاد فرهنگی باید بیشتر در مسیر ارتقای فرهنگ در جامعه گام بردارد و اشکالات دیگری هم به مراکز فرهنگی دیگر وارد است.
وی اذعان داشت: ما خواستار این هستیم که تحلیل مسائل سیاسی و اخبار سیاسی در حوزه‌ها بیشتر از این باشد.
مسئول سازمان بسیج طلاب کشور با بیان اینکه در امر به معروف و نهی از منکر همه ما مقصریم، افزود: ما طلبه‌ها و اقشار مختلف مردم وقتی منکری را ببینیم باید با یک تذکر لسانی به این فریضه عمل کنیم و این فرهنگ در جامعه ضعیف است و در مسائل دینی و فرهنگی باید از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت صورت گیرد.
رضایی به مذاکرات هسته‌ای با کشورهای ۵+۱ اشاره کرد و گفت: مقام عظمای ولایت فرمودند " من به آینده مذاکرات چندان خوش بین نیستم" و نیز فرمودند " تیم ما با جدیت کار مذاکرات را دنبال کنند" چون ایشان می‌خواهند کوچکترین بهانه‌ای به دشمن ندهیم.
مسئول سازمان بسیج طلاب کشور بیان کرد: دولت اعلام کرده که با مذاکرات مشکلات را حل می‌کنیم و چون دولتمردان ما انقلابی هستند، به آنان اعتماد می‌کنیم و همچنین از این طریق زمینه آزمایشی برای دشمن فراهم کرده‌ایم که به هیچ وعده دشمن نمی‌توان اعتماد کرد و رهبر انقلاب نیز هر دو بعد را دیده‌اند.
رضایی تصریح کرد: فتنه‌های دشمنان همیشه وجود دارد و تنها زمانی می‌تواند در کشور اعمال شود که جمعی از داخل با فتنه‌گران بیرونی همراه شوند مانند فتنه سال ۸۸ .
وی اظهار داشت: مردم ما بیدار و هوشیارند و به فتنه‌گران اجازه نمی‌دهند که میدان داری کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.