این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس:

پایگاه‌های بسیج و مساجد جزو مراکز رشد و تعالی هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس گفت: پایگاه‌های بسیج باید مرکز اشاعه فرهنگ عاشورایی باشند و نگاه تربیتی اصلی‌ترین محور پایگاه‌ها است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس عصر دیروز در همایش ارتباط ائمه جمعه و جماعات با پایگاه‌های مقاومت بسیج در جمع مربیان حلقه‌های صالحین اظهار داشت: پایگاه بسیج محلات و مساجد سلول‌های حیاتی بسیج و مرکز رشد و تعالی و بالندگی هستند و باید مرکز اشاعه فرهنگ عاشورایی باشند و همچنین این پایگاه‌ها باید تربیت کننده کادر نظام بسیج و محل تجمع گروه‌هایی با انگیزه و با هدف باشند.
وی افزود: ارتباط پایگاه‌های بسیج محلات با روحانیون باید رابطه‌ای تنگاتنگ و دوطرفه باشد و در این صورت است که برنامه‌ای موفقیت خواهیم داشت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس اظهار کرد: پایگاه‌های مقاومت و مساجد باید دو ماموریت را به طور جدی دنبال و پیگیری کنند که عبارت است از امر به معروف و نهی از منکر و آسیب‌شناسی ماهواره.
وی ادامه داد: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر باید فعال شوند و معروفات فراموش شده را احیا کنند و منکرات را با توجه به برنامه‌های آموزشی تدوین شده از بین ببرند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس بیان کرد: باید توجه جدی به کیفی بودن حلقه‌های صالحین داشت و مربیان نیز با برنامه‌های پرمحتوا و به روز شده باید در حلقه‌های صالحین حضور پیدا کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.