این مطلب ۱۰۳ بار خوانده شده
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی:

تفکر وروحیه بسیجی سب جلوگیری از نفوذ دشمن است

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز در تمام عرصه ها همچون پیشرفت های علمی، خط شکنی دیپلمات ها که نظام و انقلاب به موفقیت های رسیده است، گفت: باید تلاش کنیم که در برابر نفوذ و توطئه دشمن مقاوت کنیم واین با تفکر وروحیه بسیجی امکان پذیر است
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، شفائی در همایش زینبیون معاصر در جمع طلاب خواهر حوزه علمیه نرجس(سلام الله علیه ها)با تبریک هفته بسیج اظهارداشت:در اوایل سال ۴۲ که امام (ره) پیام آزادی را اعلام کردندکه تفکر بسیجی پشتوانه نهضت بزرگ امام قرار گرفت.


جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی بااشاره به اینکه باید با روحیه بسیجی و استفاده از تمام امکانات وحدت در بین امت تقویت کنیم، کنیم ،گفت: بصیرت خود و دیگران را افزایش دهیم، مسئولین سعی کنند تا با خدمت بیشتر به نظام و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در رفع مشکلات مردم و ناکامی دشمن گام بردارند.

 

وی افزود: بسیج از اولین روزهای انقلاب تا به امروز در تمام عرصه ها همچون پیشرفت های علمی، خط شکنی دیپلمات ها که نظام و انقلاب به موفقیت های رسیده است.

 

جانشین فرمانده سپاه استان با بیان اینکه معنای بسیج و بسیجی واقعی را می توان در اندیشه بنیان گذار انقلاب پیدا کرد و شناخت، گفت: بسیج علاوه براینکه در حوزه دفاع و جنگ فعال است اما بسیج مجموعه ای فراگیر درعرصه های مورد نیاز جامعه و انقلاب فعالیت می کند.


جانشین سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بسیج حتی قبل از تولد اسلام پا به عرصه وجود گذاشت، عنوان کرد: از روزی که قوم بنی اسراعیل علیه فرعونیان سازماندهی شد و یا وقتی بت پرستان قریش عرصه را بر مسلمانان تنگ کردند آنها با تفکر بسیجی اهداف خود را پیش بردند.


شفائی با بیان اینکه اقدامات موثری در بسیج در عرصه های مختلف انجام شده است، افزود: هزار گروه جهادی با حضور بیش از پنج ونیم میلیون نفر به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشوراعزام و کارخدمت رسانی انجام دادند.


تفکر وایده بسیجی سبب پیروزی وشکست بر دشمن است
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) با بیان اینکه ۷۰ بیمارستان صحرایی از اقدامات بسیج درسال است، ادامه داد: در این بیمارستانها ۵۰هزار نفر خدمات پزشکی در سراسر کشور گرفتند.


جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) با بیان اینکه روحیه مقاومت، ایثار و بسیجی سبب حضور جهادگران، تیم های پزشکی در سراسرکشور و در مناطق محروم میشود، گفت: تفکر وایده بسیجی سبب پیروزی وشکست بر دشمن است.


وی خطاب به طلاب خواهر عنوان کرد: فعالیت های بسیج به نوعی شما طلاب که صاحب مجلس و محفل دینی هستید باید بیشتر توجه کنید و در بین مردم نشر دهید.

 

وی با بیان اینکه باورها و اعتقادات ما می گویید که اگر فرهنگ و تفکر بسیجی نبود و نباشد به شکست خواهیم رسید، تاکید کرد: اگر این روحیه و خود باوری را حفظ نکنیم و از ابتدای انقلاب حفظ نمی کردیم امروز دشمن بر ما مسلط میشد.


شفائی با بیان اینکه امروز بزرگترین منکر ما این است که نفوذ دشمن را منکرشویم ادامه داد: باید تلاش کنیم که در برابر نفوذ و توطئه دشمن مقاوت کنیم واین با تفکر وروحیه بسیجی امکان پذیر است.


وی با بیان اینکه ما در کشور حدود ۳۳۰هزار حلقه صالحین داریم، ادامه داد: صالحین بزرگترین مرکز تربیتی جهان است و کادر سازی طراز اول انقلاب از اهداف بزرگ بسیج می باشد.


وی با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال نفوذ در بین نخبگان جامعه است، افزود: این قشر از جامعه نقش هدایتی بر عهده دارند برای همین دشمن به عامه مردم کاری ندارد ولی به دنبال نفوذ در بین نخبگان جامعه است تا انها را از مسیر اصلی انقلاب دور و اهداف خود را در جامعه پیاده کند.

 

جانشین فرماندهی سپاه استان با بیان اینکه دشمن امروزمی داند که عمق و استراتژیک انقلاب اسلای بسیج است و به این موضوع پی برده است، ادامه داد: دشمن به دنبال نابودی اسلام و بسیج است به نام ها کاری ندارد به دنبال نا بودی بطن بسیج ، روحیه بسیج و شهادت طلبی آن و احیای اسلام آمریکایی است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.