این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خبرداد:

اعزام طلاب بسیجی در قالب اردوهای جهادی سفیران هدایت به مناطق مرزی استان

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: گروه جهادی سفیران هدایت با حضور طلاب بسیجی آخر هر هفته به مناطق مرزی و محروم با هدف تبلیغ واموزش احکام، مقابله با تهدیات فرهنگی دشمن و مشاوره های خانواده اعزام می شوند.
نسخه مناسب چاپ

حجت السلام والمسلمین محمد رضا توکلی راد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی از حضور بسیجیان طلاب دراردوهای جهادی خبر داد و اظهارداشت: گروه جهادی سفیران هدایت آخر هر هفته به روستاهای محروم ومرزی شهرستانهای نهبندان، سربیشه بخش دروح، خوسف و درمیان اعزام می شوند.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: این جهادگران به صورت اکیپ های پنج نفره و با وسایل شخصی در روستا ها حضور پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه این گروه های جهادی از دو هفته قبل در سال جاری شروع و تا ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت،افزود: این اردوها بعد از ماه مبارک رمضان دوباره آغاز خواهد شد.

توکلی راد یادآورشد:  در ایام ماه مبارک رمضان مبلغان و طلاب در مناطق روستایی حضور پیدا می کنند.

وی با اشاره به اینکه طرح اردوهای جهادی سفیران هدایت مورد استقبال مردم مناطق محروم و مرزی قرار گرفته تصریح کرد: در این خصوص در خواست های زیادی برای حضور طلاب در این مناطق شده است.

بیش از ۱۰۰ نفر از طلاب بسیجی به مناطق مرزی استان درسال گذشته اعزام شدند

مسئول سازمان بسیج طلاب استان گفت: سال گذشته تعداد  ۱۰۵ نفر از طلاب در ۱۰۵ روستای مرزی و محروم سراسر استان درقالب اردوهای جهادی سفیران هدایت حضور داشتند.

 وی هدف از اعزام روحانیون و طلاب در مناطق مرزی و محروم استان را تبلیغ و حضور در جمع مردم بخصوص با تهدیدات فرهنگی در مناطق مرزی عنوان کرد و افزود: احکام، عقیدتی، تربیتی، مشاوره خانواده از دیگر اهداف این اردوها است.

توکلی عنوان کرد:  گاهی طلاب در اردوهای جهادی سفیران هدایت به صورت خانوادگی و با هدف مشاوره های خانوادگی ومباحث دینی و اعتقادی اعزام می شوند.

وی با اشاره به حضور جهادگران اردوهای جهادی عنوان کرد: طلاب و روحانیون بسیجی در اردوهای جهادی تلفیقی در دیگر اردوهای جهادی نیز شرکت ودر عرصه های فرهنگی، ارتباط با جوانان و عمرانی فعالیت می کنند.

اعزام ۵گروه جهادی از طلاب بسیجی در ایام تابستان سال جاری

 

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) افزود: در سال جاری و بعد از امتحانات دانش آموزان ۵گروه جهادی در قالب اردوهای دو تا سه روزه از بسیجیان طلاب و روحانیون به مدارس استان اعزام خواهندشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.