این مطلب ۳۱ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج سازندذگی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خبرداد

فعالیت بیش از ۱۴هزار جهادگر استانی دراردوهای جهادی تابستان سال جاری

مسئول سازمان بسیج سازندذگی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)گفت:درتابستان سال جاری ۱۴ هزار و۶۵۵ نفر درخراسان جنوبی در فعالیتهای جهادی مشارکت می کنند.
نسخه مناسب چاپ

محمد زهرایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی بابیان اینکه اردوهای جهادی نقش تایین کننده ای در توسعه مناطق محروم دارند اظهار داشت: درتابستان سال جاری ۱۴ هزار و۶۵۵ نفر درخراسان جنوبی در فعالیتهای جهادی مشارکت می کنند .

 مسئول سازمان بسیج سازندذگی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) از این تعداد ۵۰ گروه جهادی دانشجویی شامل ۸۰۴ نفر، ۴۰ گروه مساجد و محلات شامل ۵۲۱ نفر و ۶ گروه مهمان شامل ۴۸۲ دانشجو از دانشگاههای تهران و قزوین هستند .

زهرایی ادامه داد : همچنین ۹ هزار و ۸۴۸ نفر از اعضای حلقه های صالحین و ۳۰ هزار دانش آموز هم در اردوهای جهادی شرکت می کنند.

وی، عرصه های فرهنگی ، بهداشت و درمان، عمرانی، تعلیم و تربیت و اقتصاد مقاومتی را از فعالیتهای جهادگران دانست و گفت : تمام این گروهها بجزء اعضای حلقه های صالحین که اردوی جهادیشان یک روزه است ، فعالیت خود را از بعد از ماه رمضان آغاز می کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان یادآور شد: تابستان پارسال ۱۳ هزار و ۶۴۳ نفر در اردوهای جهادی به مناطق محروم خراسان جنوبی خدمات رسانی کردند .

وی خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار افتتاحیه اردوها بصورت کارگاهی برگزار شده و جهادگران برتر هر شهرستان به دلخواه و به تفکیک توانمندی در کارگروه مناسب شرکت کردند.

زهرایی با بیان اینکه سعی داریم اردوهای جهادی را به سمت اقتصاد مقاومتی و تبیین منویات مقام معظم رهبری سوق دهیم افزود: امیدواریم امسال با توجه به شعار سال و ایجاد انگیزه مضاعف در جهادگران رشد خوبی در اعزام داشته باشیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.