این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
فرمانده پايگاه بنت الهدي نهبندان :

اگر امروز آوازه بسيج و بسيجي در سراسر عالم پيچيده است به خاطر عزت نفس و شرف بسيجي است

فرمانده پايگاه بنت الهدي نهبندان گفت : بسيجي بايد مجهز به تقوا اخلاص و كرامت و عزت باشد.
نسخه مناسب چاپ

لطیفی فرمانده پايگاه بنت الهدي صدر یکی از پایگاه های نمونه بسیج خواهران استان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) گفت:بسيجي در مدرسه عشق تحصيل ميكند و درس اخلاق  معنويت و تقوا و خدا شناسي را امتحان ميدهد.از مهم ترين شاخصه ي يك بسيجي جدا بودن از هر گونه قيد و بند مادي مجهز بودن به بصيرت و هوشياري  انقلابي .تلاش خستگي ناپذير اخلاق و معنويت.آماده فداكاري بودن براي خوشبختي و به كمال رسيدن كشور در تمامي عرصه هاو به صورت كلي بسيجي بايد به چند شاخصه مهم تقوا اخلاص كرامت و عزت امانت داري مجهز باشد.

لطيفي گفت:اگر امروزه آوازه بسيج و بسيجي در سراسر عالم پيچيده است مفهوم عوامل بيرون نيست بلكه به خاطر عزت نفس و شرف است كه اين همه ابرو گرفته است.در ادامه وي گفت:نهاد بسيج در همه عرصه ها و به خصوص در عرصه علمي موفق عمل كرده است .

وی در ادامه با توجه به فرموده مقام معظم رهبري گفت : بسيجي همچون شمعي همه پروانه ها را به دور خود جمع ميكند .از ثمرات طرح های تربیتی  تقويت و پر رنگ تر نمودن ايمان و معنويت در بين جوانان بسيجي بوده است.در بحث  جهاد و جهاد گري و كمك به محرومين نيز با طرح هاي مختلف سازندگي توتنسته است وظيفه خود را به نحو احسن انجام دهد.

لطيفي گفت:وظيفه ما به عنوان يك بسيجي اين است كه حب ايمان را در همه جا تقويت كنيم و در نظر داشته باشبم كه اعمال در رفتار ما رنگ خدايي بگيرد و فقط فقط براي رضاي او باشد خداوند را شاهد و ناظر بر اعمال خود بدانيم و هميشه تحت ولايت ولب امر خود باشيم.

وي با توجه به تاثيرات مثبت ايجاد شده در بسيجيان گفت:.به فرموده مقام معظم رهبري :امروز جنگ سرد و اسلحه در كار نيست بلكه با جنگ نرم و تهاجم فرهنگي روبرو هستيم.با رشد معنوي جوانانمان ميتوانيم به مقابله با اهداف پليد دشمن برخيزيم.وظيفه ما هم اين است كه به عنوان يك بسيجي بيشتر در زمينه تربيت افراد كار كنيم.تا به لطف خدا شاهد تاثيرات چشم گيري در فرهنگ اسلامي خود در سطح جامعه باشيم.

در پايان وي اشاره كرد از زمان تاسيس بسيج به فرمان امام خميني (ره)بسيج توانسته است در تمام عرصه ها فعاليت نمايد و انشاءا... هر روز بهتر و بيشتر عمل كنند.انتظار ما نيز از افرادي كه در بسيج فعاليت دارند اين است كه ايمان را در خود تقويت بيشتر نمائيد و هم چنين اینکه  از افراد خوب و برجسته اي كه  در زمينه هاي مختلف نخبه هستند استفاده نمايند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.