این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
مسئول گروه جهادي شهيد برونسي :

گروههاي اعزامي به مناطق مختلف را با توجه به شرايط آن منطقه اعزام نمايند

مسئول گروه جهادي شهيد برونسي گفت:اميد وارم كه برنامه هاي بسیج سازندگي بيشتر به سمت بحث فرهنگي برود
نسخه مناسب چاپ

مسئول گروه جهادي شهيد برونسي در گفتگو با خبرنگار پایکاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) گفت:گروه اعزامي ما در قالب ۱۷ نفر از تاريخ ۱۲/۴/۹۱ الي ۲۷/۴/۹۱ در بخش نيمبلوك قائن در روستاهاي خشكات و نصر آباد مشغول فعاليت بوده اند.اهم فعاليت ما در بحث فرهنگي و تربيتي بوده است البته در بحث عمراني نيز فعاليت داشته ايم.گروه اعزامي شهيد برونسي در راستاي برگزاري كلاسهاي آموزشي و بحث هاي علمي براي دانش آموزان روستا ها وارد عمل شده است.در كنار اين احكام گروه سرود گروه تئاتر ساخت حسينيه رنگ آميزي مسجد و ساخت پايگاه و در بعضي از موارد ساختن و تعمير خانه هاي خانواده شهيد بوده است.

رجب پور گفت:قبل از اعزام گروه جهادي نظر سنجي صورت گرفته و متوجه شديم كه از لحاظ وضعيت تحصيلي دانش آموزان روستاها مشكل زيادي دارند به همين دليل در تمامي مقاطع تحصيلي درس رياضي را به آنها آموزش داديم.

وي گفت:به نظر من گروهاي جهادي توانسته اند تاثيرات بسزايي روي افراد و همچنين در بحث فرهنگي نيز بر فرهنگ روستاييان اثر بگذارد.به عنوان مثال در يك روستا لايه روبي استخر را انجام داديم اهالي روستا بسيار از اين كار ما راضي بودند و بيان داشتند كه همين كاري را كه برايمان كرديم بسيار خوب بوده است.

اميد وارم كه برنامه هاي  بسیج  سازندگي بيشتر به سمت بحث فرهنگي برود.

سازندگي روستا ها و آباداني آنها خیلی مهم است اما كار در مقوله فرهنگ اثر گذار تر خواهد بود.

در واقع اگر بتوانيد گروهاي اعزامي به مناطق مختلف را با توجه به شرايط آن منطقه اعزام نمايند بسيار مناسب تر و اثر گذار تر خواهد بود.

در پايان رجب پور گفت:خاطره اي از اين گروههاي جهادي در ذهنم باقي مانده است  كه فردي راننده ي ما بود و زياد مقيد به ولايت فقيه نبود و بي منطق در اين باره حرف ميزد.

در پايان فعاليت گروههاي جهادي وقتي كه دوباره با اين راننده همسفر شديم مشاهده كرديم عكس از سيد حسن نصر ا... در حالي كه بر دستان مقام معظم رهبري بوسه ميزند جلوي ماشين خود گذاشته است و اين باعث خوشحالي ما شده بود

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.