این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

۴۵ دانشجوی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی به اردوهای جهادی اعزام می شوند

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از اعزام گروه های جهادی دانشجویی از نیمه ماه مبارک رمضان به روستاهای شهرستان خوسف خبر داد و گفت: ۴۵ نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه پیام نور به این اردوها اعزام خواهند شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) به نقل از مهز ، فرمانده ناحیه بسیج دانشجوئی  اظهارداشت: اعزام دانشجویان به این مناطق علاوه بر کمک به آبادانی کشور زمینه تربیتی دانشجویان را از بعد مدیریتی فراهم می کند.

وی با بیان اینکه دانشجویان در سال جاری به تمام نقاط محروم استان اعزام شده اند، گفت: طرح هجرت مکتب خودسازی دانشجویان است.

فرمانده بسیج دانشجوئی یادآورشد: استقبال دانشجویان برای شرکت در این دوره ها بسیار پرشور و گسترده بوده است.

وی در ادامه از اعزام اولین کاروان دانشجویی خراسان جنوبی در اواسط تیرماه سال جاری به اردوهای راهیان نور خبر داد و افزود: ۴۵ دانشجویی خواهر دانشگاه علوم پزشکی در اواسط تیرماه به اردوی راهیان نور غرب اعزام شدند.

وی با بیان اینکه هدف از اعزام دانشجویان به مناطق غرب آشنایی دانشجویان با مناطق عملیاتی بوده است، اظهارامیدواری کرد: استقبال دانشجویان از این اردوها مانند اردوهای جنوب پرشور شود.

فرمانده بسیج دانشجویی  خراسان جنوبی یادآورشد: راه اندازی اردوهای راهیان نور غرب از مهم ترین برنامه های این سازمان در راستای گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار وشهادت درمیان دانشجویان است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.