این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
فرمانده سپاه انصارالرضا (علیه السلام)در بشرویه:

امروز دشمن از توان نظامی انقلاب اسلامی هراس دارد

فرمانده سپاه انصارالرضا (علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: امروز استکبار جهانی از توان نظامی و موشکی انقلاب اسلامی هراس دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛علی قاسمی در نشست بصیرتی بسیجیان شهرستان بشرویه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهارداشت: وجود بسیجیان امروز قوت نظام و ولایت است و ما سربازان باید مطیع فرمان رهبر باشیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: با توجه به سیاست های اخیر دشمنان و اقدامات تروریستی  در مناطق مسلمان نشین و شیعه نشین آمریکا و اسرائیل از ۳۶ سال پیش از این وحدت و همدلی ملت ترسیده اند و برای فشار به ملت های مظلوم دست به هر کاری می زنند.

قاسمی عنوان کرد: ما می بینیم که دشمن دورتا دور ما گرفته و با فشار به اسلام می خواهد وحدت مسلمانان را برهم بزند ،ولیکن  سخت در اشتباه هستند چراکه هنوز زینبیون و بسیجیان مدافع هنوز نفس می کشند.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته شاهد اقتدار دوباره نیروهای نظامی و انتظامی بود که بازتاب آن را در منطقه دیدیم،، گفت: آنچه که مسلم شد قوای نیروهای جان بر کف است و این همه موفقیت تنها و تنها مدیون شهدا و ولایت هستیم

فرمانده سپاه استان گفت: نسل جدید موشک های سپاه و تجهیزات ترس بر دشمنان را صد چندین برابر ساخت بطوریکه با تنها فشار دادن یک کلید مناطق زیر نظر با خاک یکسان خواهد شد.

قاسمی با اشاره به سخنان امام خامنه ای(حفظه الله) در خصوص انتخابات ریاست جمهوری هم اشاره داشت و افزود: ایشان  با درایت و صلابت  بر آن هستند تا این حماسه بزرگ به خوبی برگزار شود و صراحتا از گزینه  هایی که انتخابی برای کاندیدا بودند خاستند تا از این دوره کناره گیری کنند که امروز این امر هم محقق شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.