این مطلب ۳۳ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس:

دشمن به دنبال شکاف بین ولایت و مردم است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس گفت: امروز دشمنان اسلام وانقلاب تمام سعی وتلاش خود را بکار بسته اند تابا شکاف بین مردم وولایت به انقلاب و اسلام ضربه بزنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی نهضت روشنگری در دومین روز از هفته بسیج با حضور بسیجیان شهرستان بشرویه در محل مسجد جامه این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام غلامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس گفت:توکل به خدا وایمانواعتقاد راسخ خداوند متعال است که انسان را به قله های پیشرفت می رساند ودر تمام طول تاریخ هر گروهی که به جای توکل بر خداوند به دیگران وبیگانگان دل بسته است نابودی خود را رقم زده است.

وی افزود: امروز دشمنان اسلام وانقلاب تمام سعی وتلاش خود را بکار بسته اند تابین مردم وامام شکاف ایجاد کنند تا ازاین راه به اسلام وانقلاب ضربه بزنند.

غلامی تفکر بسیجی را برگرفته از اندیشه های امام و رهبری دانست و گفت : یکی از اهداف اصلی نهضت انقلاب اسلامی احیاءاسلام ناب محمدی (ص) و تمدن اسلامی است نه امپراطوری ,چراکه انقلاب اسلامی بدنبال کشور گشایی نیست بلکه بدنبال تفکر توسعه تمدن اسلامی است و این یکی از تفکرات ناب بسیجیان است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فردوس با اشاره به نقش ولایت و رهبری گفت : در طول نهضت انقلاب اسلامی آنچه که این انقلاب را به ثمر رساند ,اطاعت کامل و مطلق مردم از ولایت فقیه و امام و رهبری بود ,چراکه ولی فقیه و امام و رهبری بودبا بصیرت افزایی و روشنگری برمبنای مفاهیم قرآنی مردم را به صحنه آورند.

غلامی از تمام ملت ایران بخصوص از مردم وبسیجیان شهرستان بشرویه خواست تا مراقب جریان های نفوذی وفتنه انگیزی کسانی که قصد اختلاف بین مردم و ولایت فقیه را دارند باشند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.