این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف:

فرهنگ و تفکر بسیج خواب را از چشمان ناپاک دشمنان ربوده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف گفت: تا ظلم باشد مبارزه خواهد بود و تا مبارزه باشد بسیج خواهد بود و جانانه از انقلاب و دستاوردهای انقلاب در برابر دشمنان دفاع خواهد کرد.
نسخه مناسب چاپ

محمدرضا آوازی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار داشت: جایگاه بسیج را در اخلاص، ولایت پذیری، ولایت مداری و حرکت در مسیری که رهبری عزیز تعیین کرده اند و همچنین عمل به فرامین مطاع رهبری عزیز ، پارسایی، تعهد و بی اعتنایی به ذخایر دنیوی می دانم.

وی با بیان اینکه راهبرد بسیج تماما در جهت اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است عنوان کرد: بسیج خود را مدافع انقلاب و دستاورد های آن میداند و تا کنون در همه عرصه ها خیلی خوب عمل کرده است و توانسته است رضایت رهبری عزیز انقلاب را در کارنامه خود ثبت کند.

وی ادامه داد: امروز بسیج در عرصه های مختلفی از جمله عرصه دفاعی، سیاسی، سازندگی و محرومیت زدایی، اقتصادی ، هنر، علم و تحقیق ورود پیدا کرده است و کمک های شایانی در خصوص مبارزه با دشمن و کمرنگ کردن تحریم های دشمن در زندگی روزمره مردم برداشته است و موفقیت های بی شماری را برای نظام بوجود آورده است و جایگاه خود را در نظام برای مردم خوب ترسیم کرده است.

آوازی خاطرنشان کرد: ناحیه مقاومت بسیج در راستای وظایفی که دارد و حقی که بسیجیان عزیز بر گردن ما دارند اقداماتی همچون تشکیل ستاد برگزاری هفته بسیج در سطح ناحیه و شهرستان و کلیه رده های مقاومت بسیج، برنامه ریزی شهرستانی به منظور گرامیداشت هرچه بهتر و با شکوه تر این هفته برگزار کرده است.

وی بیان داشت: برنامه های هفته بسیج شامل همایش پژواک زینبی، یادواره شهدا آمرین به معروف و ناهیان از منکر، تجلیل از بسیجیان نمونه شهرستان، بهره برداری از پروژه های عمرانی نظیر خانه عالم، افتتاح پایگاه مقاومت بسیج، میقات صالحین و تجمع با شکوه بسیجیان و نمایش اقتدار بسیجیان در سطح شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف افزود: برنامه های ورزشی، تجلیل از جهادگران برتر گروه های جهادی ، تجلیل از خانواده شهداء ، برگزاری مسابقات ورزشی، همایش پیاده روی خانوادگی، برگزاری مسابقات تیراندازی ، دیدار با فرماندهان محترم پایگاه های مقاومت بسیج، برگزاری نمایشگاه و برگزاری نشست های روشنگری از دیگر برنامه ها در هفته بسیج است.

وی اظهار کرد: امروز جایگاه بسیجیان در جمهوری اسلامی بر هیچ کسی پوشیده نیست چرا که بسیجیان عزیز این مرز و بوم توانسته اند با ولایت پذیری و تعهدی که نسبت به ولایت و شهدای عزیز داشته اند در تمامی صحنه های مورد نیاز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوب نقش آفرینی نمایند.

آوازی خاطرنشان کرد: بسیجیان توانسته اند به آخرین فناوری های علمی و پژوهشی در سطح دنیا دست پیدا نمایند و استکبار جهانی را وادار به سر تعظیم فرود آوردن در برابر نظام ما کرده اند، موجبات تحیر و حیرت جهانیان را بوجود آورده اند، با تلاش هایی که انجام داده اند رتبه های علمی ایران را در سطح جهانیان ارتقاء داده اند و ما را در زمینه ها و عرصه های مختلف به خود کفایی علمی رسانده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف گفت: بسیج توانسته است با اطاعت پذیری که از ولایت دارد و حرکتی که در مسیر ولایت برداشته است در عرصه های مختلف در خصوص دشمن شناسی خوب عمل کند و با دقت و حساسیت بسیار بالا به اهداف دشمنان اسلام پی ببرد و بتواند دشمنان را مهار کند.

وی با بیان اینکه بسیج به خوبی فتنه ها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند گفت: بسیج امروزه دژ مستحکم و نفوذ ناپذیر انقلاب در برابر دشمنان است و مردم که در کنار این دژ غیر قابل نفوذ زندگی خود را به آرامی سپری می کنند.

آوازی ادامه داد: فرهنگ و تفکر بسیج خواب را از چشمان ناپاک دشمنان ربوده است و جرات تعددی و تجاوز را از دشمنان گرفته است.

وی اظهار کرد: تا ظلم باشد مبارزه خواهد بود و تا مبارزه باشد بسیج خواهد بود و جانانه از انقلاب و دستاوردهای انقلاب در برابر دشمنان دفاع خواهد کرد و راه نفوذ اقتصادی آمریکایی ها و نفوذ سیاسی و فرهنگی آنان را در نظام سد خواهد کرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.