این مطلب ۱۴۴ بار خوانده شده
فرمانده حوزه مقاومت مقاومت بسیج دانش آموزی خوسف:

اعزام ۷۹دانش آموز دختر این شهرستان به کربلای ایران

فرمانده حوزه مقاومت مقاومت بسیج دانش آموزی خوسف گفت: ۷۹نفر از دانش آموزان دختر مقطع دوم متوسطه به مدت یه هفته به مناطق راهیان هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور به مدت یک هفته اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه  السلام) خراسان جنوبی ؛ محمود پردل در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی خوسف که با حضور مسئولین اداری و نظامی شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: کاروان راهیان نور این شهرستان شامل ۷۹ نفر دانش آموز دختر دبیرستانی می باشد که از کربلای ایران در جنوب کشور دیدن خواهند کرد.

فرمانده حوزه مقاومت مقاومت بسیج دانش آموزی خوسف عنوان داشت:  این کاروان ۷۹نفره از مناطق استان خوزستان، شلمچه، طلائیه، فکه وهویزه دیدن خواهند کرد.

وی ادامه داد: دانش آموزان شرکت کننده به مدت یک هفته در این اردوی معنوی و فرهنگی حضور خواهند داشت.

پردل هدف از انتخاب دانش آموزان دختر برای این سفر معنوی و روحانی، تعمق دین در ذهن و فکر آن ها دانست و گفت: حضور دانش آموزان در اردوهای راهیان نور جلوه مخصوصی از مقابله با جنگ نرم دشمن است.

وی در پایان عنوان داشت: فرهنگ سازی دینی امروز باید از مدارس شروع شود و قشر دبیرستانی باید از اولویت های مقابله با جنگ نرم دشمن باشد و دشمن هم همین گروه سنی را هدف گرفته است

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.