این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام):

استکبار ستیزی و سیاسی بودن دین از جلوه های اعتقادی و دینی مااست

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام)با بیان اینکهاستکبار ستیزی و سیاسی بودن دین از جلوه های اعتقادی و دینی مااست، گفت: وحدت میان مسلمانان در برابر ظالمان از مبانی اساسی دین است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی حجت الاسلام و المسلمین نوفرستی در جمع بسیجیان خوسف ضمن گرامی داشتن ماه ربیع الاول و ولادت پیامبر بزرگ اسلام در این ماه پر فضیلت خطاب به بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: شخصیت های خدا پرست، خدا دوست، دین محور و حق گرا همواره استکبار ستیز بوده و هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام)با بیان اینکه استکبار ستیزی و سیاسی بودن دین  از جلوه های اعتقادی و دینی مااست، گفت: وحدت میان مسلمانان در برابر ظالمان از مبانی اساسی دین ما بوده است همچنان که در نماز می گوییم« ایاک نعبد و ایاک نستعین» یعنی تنها تو را پرست.

وی با بیان اینکه برخی از انسان ها خود را آن قدر برتر می دانند که به وادی جهل رفته و حق را نفی می کنند ادامه داد: داستان فرعون و حضرت موسی علیه السلام داستان امروز آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی است که ایادی و مستعمره های خود را تهدید می کند تا در برابر ایران دست به اقدامات غیر انسانی زده و تحریم های بین المللی را بر علیه ایران تصویب کنند.

نوفرستی ادامه داد: چنانکه وقتی فرعون در میدان مبارزه شکست خورد نمی دانست که امدادهای غیبی به کمک حضرت موسی آمده و او قادر به شکست موسی نیست پس ندانسته ساحرانش را تهدید کرد که دست و پایتان را قطع می کنم و شما را به صلیب می کشم. فرعون نمی داست که خداوند به یاران موسی پیام داده است که ان الله مع الذین اتقویعنی : خداوند با کسانی است که تقوا پیشه می کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با بیان اینکه هرگاه سه عنصر رهبری، دین و مردم در یک نهضت در کنار هم بوده و وحدت میانشان باشد، آن نهضت شکست ناپذیر می شود، افزود: همین عنصر دین میباشد که باعث شده است یهودیان زندگی رفاه طلبانه شان را در کشورهای اروپایی رها سازند و در کشور فلسطین در پی تشکیل حکومت یهود و صهیونیست بر آیند.

وی ادامه داد: همین دغدغه ظهور است که یهودیان را بر آن داشته تا مثلث مقدس را مطرح کنن(مکه، کوفه و قدس). مکه جایی که یگانه منجی عالم بشریت از آنجا ظهور خواهد کرد، کوفه جایی که یگانه منجی عالم بشریت در آنجا تشکیل حکومت خواهد داد و سرزمین قدس.

نوفرستی تصریح کرد:  قدرت لابی صهیونیست در امریکا  چنان گسترده است که هر رئیس جمهوری که بر قدرت مسلط می شود خود را مدیون اسرائیل می داند و از آن حمایت می کند و دلخوشی به رابطه با آمریکا بی معنی است، چرا که این کشور امریکا حامی اسرائیل است و جمهوری اسلامی ایران با اسرائیل ظالم کنار نخواهد آمد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: اگر با وجود این همه عهد شکنی که امریکا بر علیه ایران داشته باز هم کسی هواخواه دوستی میان دو کشور باشد سخت در اشتباه است و باید بدانند که حق در کنار ظلم قرار نمی گیرد و این دو قابل جمع نیستند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.