این مطلب ۱۳۴ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

دشمنان داخلی نظام جنایات آمریکا و انگلیس را توجیه می کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بدتر از دشمن بیرونی ،دشمنان داخل نظام هستند که جنایات آمریکا و انگلیس را توجیه کرده و می خواهند در جامعه تفرقه بیندازند و برای این کار حتی به خود اجازه می دهند درباره مبانی دینی مردم هم اظهار نظر کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت السلام والمسلمین سید علی رضا عبادی در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در هیئت حسینی شهرستان خوسف اظهارداشت: سرتاسر تاریخ درس عبرت است و دشمن در هر زمان که نتوانست با دشمنی ضربه ای به ما بزند ،خود را به شکل دوست در آورد.

وی با بیان اینکه جنگ کفار با مسلمانان سابقه هزار ساله دارد افزود: سقوط کشور اسلامی آندلس،دوران مشروطیت و تحمیل جنگ ۸ساله نمونه ای از هزاران جنایت بیگانگان بر مردم مسلمان است.

عبادی گفت: ماهیت نظام سلطه همان "دست چدنی در دستکش مخملی" است که می خواهد ظاهر کارها را خوب و دلپسند جلوه دهد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی افزود:واژه های مثل"حقوق بشر"،"سازمان ملل"و"دموکراسی" خیلی خوب است اما باید دید چرا همین عناوین وقتی به جنایات یمن ، سوریه و عراق می رسند سکوت می کنند.

حجت الاسلام عبادی گفت: بدتر از همه این جنایت ها ، تفکر بی بصیرتی است که در داخل کشور این جنایات را توجیه می کند و این همان تفرقه و نفاق است.

وی افزود:مسئولینی که وظیفه شان کار اجرایی است چرا در اموری که به آنها مربوط نیست دخالت می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی خطاب به اینگونه افراد گفت: آمریکا و انگلیس شما را به نوکری خودشان هم نمی پذیرند،کما اینکه طرفدارانشان در کشور آندلس را هم بعد از سقوط این کشور سوزاندند.

حجت الاسلام عبادی افزود:امروز دشمنان اسلام طرح کشتن مسلمان توسط مسلمان را کلید زده اند و اگر بصیرت نباشد،دشمن به اهداف شوم خود خواهد رسید.

وی گفت:در فتنه۸۸ آنها رسماً به دنبال براندازی نظام بودند و شعار تقلب فقط یک اسم رمز بود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی افزود:اگر حضور مردم در صحنه های حساس انقلاب نباشد هر روز یک فتنه است.

در ابتدای این مراسم نیز امام جمعه خوسف ضمن گرامیداشت یوم الله ۹ دی گفت:در مسیر تحقق نظام اسلامی عنایات الهی هر روز شامل حال این ملت بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین حامد شاهبیکی افزود:در فتنه ۸۸ ملت به صحنه آمدند و انقلاب اسلامی را حفظ کرده و به جهانیان ثابت کردند که تا آخرین قطره خود پشتیبان ولی فقیه بوده و هستند.

وی گفت:هوای نفس و خود خواهی،امراضی بود که در دل سران فتنه رسوخ کرده بود و حتی به نصایح رهبر انقلاب گوش ندادند و به همین علت در چشم ملت خار شدند.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.