این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر بسیج:

برگزاری رزمایش راهیان بیت المقدس شهرستان درمیان

رزمایش راهیان بیت المقدس شهرستان درمیان با حضور ۵۰۰ نفر از بسیجیان گردان های بیت المقدس و کوثر بسیج برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، رزمایش راهیان بیت المقدس شهرستان درمیان با حضور ۵۰۰ نفر از بسیجیان گردان های بیت المقدس و کوثر بسیج برگزارشد.

 

در روز اول این رزمایش برگزاری کلاس های توجیهی و تئوری برای بسیجیان، کلاس های آموزشی دفاع از کوی و برزن، کلاس های عقیدتی  و تشکیل حلقه های شجره طیبه صالحین، مراسم عطرافشانی گلزار شهدا و برگزاری کلاس های عملی امداد و نجات از دیگر برنامه های این روز بود.

اجرای برنامه های عملیات تاخیری، امداد و نجات و پدافند غیر عامل در هنگام حوادث از دیگر برنامها های رزمایش بود.

حجت السلام شاهی در افتتاحیه این رزمایش ضمن خیر مقدم به بسیجیان اظهار داشت: یکی از عرصه هایی که شیطان به سراغ انسانی می آید این است که انسانهای قدرت طلب را به جنگ ما می فرستد مانند جنگ ۸ساله که در مقابل توطئه دشمن رزمندگان ما افتخار آفرینی کردند؛ این جهاد تعبیر به جهاد اصغر شده است .

 

وی افزود: یک پله بالاتر ازاین را می توان جهاد اقتصادی نام برد عرصه اقتصادی نیز نوعی جنگ است تلاش برای تولید داخلی و توجه به صنایع کوچک وزود بازده، جلوگیری از اسراف، جهاد کبیر همان جهاد فرهنگی است در این عرصه همه فعالیت ها تعبیر به جنگ نرم می شود مخاطبین ای عرصه مسئولین و مردم هستند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.