این مطلب ۳۰ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان:

مسئولان در پُر کردن اوقات فراغت جوانان ضعیف عمل کردند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان با بیان اینکه مسئولان در پُر کردن اوقات فراغت جوانان ضعیف عمل کردندگفت: برخی از مسئولین ما، امروز معنویت ندارند و فقط به دنبال سیاسی کاری هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حسین خدادادی  در یادواره شهدای روستای منند ضمن گرامیداشت یادوخاطرهای   شهیدان وشهدای دوران دفاع مقدس گفت: امنیت امروزمامرهون خون شهدااست وشهداتکلیف خودرابه خوبی انجام دادندوگوش به حرف ولی فقیه زمانشان کردندوامروزوظیفه ماست تاراه شهداراادامه داده و گوش به فرمان رهبرمان باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه معنویت شهدا باعث شد تا به این جایگاه برسند، افزود: برخی از مسئولین ما، امروز معنویت ندارند و فقط به دنبال سیاسی کاری هستند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: مقام معظم رهبری امروز تنهاست و چشم امید به شما بسیجیان دارند.

 

وی با اشاره به اینکه بیکاری، استفاده ناصحیح از فضای مجازی، دزدی و طلاق مهمترین مشکلات شهرستان درمیان است، گفت: مسئولان در پُر کردن اوغات فراغت جوانان ضعیف عمل کردند و باید فکری برای این معضل داشته باشند.

 

سرگرد خدادادی به انتخابات ۹۶ اشاره کرد و گفت: باید جدا از ویژگی های سیاسی کاندیداها ، ویژگی ایمان و تقوای آنان را بسنجیم.

وی ضمن تشکر از حضور اردوهای جهادی در شهرستان مرزی درمیان، گفت: از اردوهای جهادی بحث مطالبه گری را داریم و مشکلات روستاها را به سمع و نظر مسئولان برسانند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.