این مطلب ۵۵ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درمیان خبر داد:

پایان محرومیت در دهستان های گزیک و قهستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درمیان گفت: با اجرای طرح محرومیت زدایی در دهستان‌ های « گزیک و قهستان» این شهرستان، غبار محرومیت در این دو دهستان‌ کاملا از بین خواهد رفت.
نسخه مناسب چاپ

حسین خدادادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: با اجرای طرح محرومیت زدایی در دهستان‌ های « گزیک و قهستان» این شهرستان، غبار محرومیت در این دو دهستان‌ کاملا از بین خواهد رفت.

طرح های محرومیت ‌زدایی در زمینه ‌های فرهنگی، عمرانی، سلامت و اشتغالزایی اجرا خواهد شد، مطالعه کارشناسی انجام شده است و منتظر اختصاص بودجه هستیم.


به گفته وی دهستان گزیک از محل بودجه مجموعه بسیج و دهستان گزیک از محل بودجه آستان قدس رضوی محرومیت زدایی می شوند و مجموعه بسیج متولی اجرای این طرح است.


وی بیان کرد: باید این بخش ها به گونه ای محرومیت زدایی شود که به عنوان دهستان ها نمونه و در تراز انقلاب اسلامی و الگوی پیشرفت و توسعه و عدالت اسلامی معرفی شوند.


خدادادی ارتقا امنیت و محرومیت زدایی را از اولویت های مهم سپاه شهرستان ذکرکرد و افزود: امسال ۱۰میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی برای اجرای کارگاه های اقتصاد مقاومتی و ایجاد صنایع تبدیلی کوچک محصول کشاورزی به این شهرستان مرزی اختصاص یافته است.


به گفته وی تسهیلات اقتصاد مقاومتی به عرصه های تولید طیور و آبزیان، احیای باغ ها، پرورش دام سنگین، تولید محصول گلخانه ای و پرورش شتر مرغ پرداخت می شود.


وی یکی از مشکلات روستاهای شهرستان را خشکسالی های اخیر و کمبود منابع آب دانست و یادآور شد: این مشکلات روند مهاجرت روستائیان را افزایش داده است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.