این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه:

راه اندازي كارگاه هاي توليدي باعث اجراي فرمان اقتصاد مقاومتي خواهد شد

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت:مي توان با راه اندازي كارگاه هاي توليدي وافزايش توليد داخلي باعث رونق اقتصاد در كشور شویم جلوي واردات بي رويه را گرفته و با اين روش باعث افزايش اشتغال پايدار و سرمايه در گردش كشورمحقق می شود.
نسخه مناسب چاپ

حسن صمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر اجرای اقتصاد مقاومتی اظهارداشت:  متاسفانه هنوزمردم ومسئولان به این باور نرسيده اند كه در اين زمينه اقتصاد مي توان موفق بود و موفقيت در اقتصاد را متكي به قدرت هاي خارجي مي دادنند.

وی ادامه داد:  اين در حالي است كه مي توان با كمك به توليد داخلي و حمايت از كالاي داخلي باعث رونق اقتصادي گرددكه تحريم ها خارجي روي اين اقتصاد اثر گذار نخواهد بود.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: مي توان با راه اندازي كارگاه هاي توليدي وافزايش توليد داخلي باعث رونق اقتصاد در كشور شد و جلوي واردات بي رويه را گرفت و با اين روش باعث افزايش اشتغال پايدار و سرمايه در گردش كشور شد.

وی با تاکید بر اینکه مردم بايد از خريد كالاي داخلي حمايت و از كالاي خارجي استفاده نكنند، متذکرشد: باتوجه به نگاه مسئولان كه تنها راه برون رفت ازمشكلات اقتصادي را تكيه بر غرب مي بينند و خود باوري و اعتماد به كالاي داخل را باور ندارند بنابراين به غرب تمايل داشته و به فرمايشات امام خامنه ای(حفظه الله) كمترتوجه دارند.

 صمدی با تاکید بر اینکه اسلام و قران تاکید بر این دارند که مسلمانان به خود و توان خویش تکیه داشته باشند، افزود: با توجه به اينكه اسلام تاكيد بر توان مسلمانان ومبارزه با فقر را دارد و مي توان با خود باوري و اتكاي به نيروي انساني داخل و حمايت از واحدهاي توليدي داخل از وابسته بودن به دشمنان كم كرد و از رظرفيت داخل كشور در جهت برنامه هاي اقتصادي استفاده کرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.