این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه:

قناعت، حفظ ارزشها و حرمت ها جوانان را در زندگی موفق می کند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت:جوانان باید در زندگي قناعتگر باشند و نسبت به همراه زندگي خود تعهد و احترام داشته و ارزشهاي ديني را در زندگي رعايت كنيد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمين ارمغان مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در جمع نوعروسان تحت پوشش كميته امداد حضرت امام خميني(ره) شهرستان زيركوه از آثار ازدواج آسان را حفظ دین دانست و اظهارداشت:هنگامي كه شخصي ازدواج كند نصف دينش بوسيله ازدواج حفظ شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت:  براي ازدواج آثاري مانند آرامش و محبت می باشد و در آيه ۲ سوره روم براي ذکرشده است.

وی  با اشاره به اینکه ازدواج اسلامي موجب افزايش رزق مي شود، افزود: براي استحكام زندگي بايد به دستورات خداوند ومعصومين (ع)عمل کنیم و از جمله اين دستورات قناعت و قانع بودن به رضاي خداوند متعال مي باشد.

 ارمغان اخلاق اسلامي ، ايمان ، امانتداري و توكل به خداوند را از لازمه هاي زندگي اسلامي و با نشاط برشمرد، و تاکید کرد: شما جوانان باید در زندگي قناعتگر باشيد ، نسبت به همراه زندگي خود تعهد و احترام داشته  و ارزشهاي ديني را در زندگي رعايت كنيد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.