این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه:

نگاه مسئولان به غرب ما را در تحقق اقتصاد مقاومتی موفق نمی کند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: متاسفانه برخی از مسئولین تحصيل كرده غربي كمتر به فرمايشات امام خامنه اي(حفظه الله) و توان داخلي در مباحث اقتصادمقاومتي توجه دارند، نگاه غرب گرايانه داشته و نمي توانند ايران را باور كنند
نسخه مناسب چاپ

 

حسین میری در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاه رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه تحقق شعار اقتصاد مقاومتي با پويا نمودن سرمايه هاي داخلي صورت مي گيرد، اظهارداشت:  ۱۲الي۱۳سال است كه امام خامنه اي(حفظه الله) تاكيد برموضوع اقتصادمقاومتی دارند، عنوان کرد: متاسفانه عدم باور بسياري از مسئولان واتكاء به خارج باعث عدم تحقق اين شعار هم شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه افزود: می توانیم با استفاده از توان داخلي، جلوگیری از راه هاي نفوذ دشمن، پويا كردن سرمايه وظرفيت داخلي، به ظهور و بروز رساندن و اتكاء به داخل اعم از نيرو و تجهيزات تا حد ممكن اقتصاد خود را شكوفا كنيم.

وی با بیان اینکه مسئولان ما كمتر به فرمايشات امام خامنه اي(حفظه الله) و توان داخلي در مباحث اقتصادمقاومتي توجه دارند تصریح کرد: متاسفانه تحصيل كردگان غربي نگاه غرب گرايانه داشته و نمي توانند ايران را باور كنند.

میری با اشاره به اينكه اسلام تاكيد بر توان مسلمانان و مبارزه با فقر دارد گفت: ظرفيت ايران بسيار بالاست. باید از ظرفيت مردم براي شناسايي ظرفيت هاي محلي مناسب استفاده كرد و ظرفيت هاي بالقوه مناطق را با کارگاه هاي زود بازده و كوچك و پراكنده بالفعل تبديل كرد و جهان اسلام را نيز به راحتي مي توان كمك كرد و ياري رسان آنان در شكوفايي استعداد بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.