این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه:

امروز بیش از هر زمانی جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی قدرتمندتر شده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت:با توجه به شرایط منطقه ای امروز بیش از هرزمان دیگری قدرت اسلام و بخصوص جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی دیده می شود
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حسین میری در نشست مودت فرماندهان پایگاههای بسیج زیرکوه،اظهارداشت:با توجه به شرایط منطقه ای امروز بیش از هرزمان دیگری قدرت اسلام و بخصوص جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی دیده می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد:کشور یمن امروز رهبر جمهوری اسلامی ایران را به عنوان رهبر خود می شناسد و اطاعت از ایشان را واجب می داند که این برای ما یک سند افتخار است.

وی با اشاره به نابسامانی هایی که امروز در دولت عربستان دیده می شود و انسجامی که در عراق و سوریه به وجود آمده،تصریح کرد:همه اینها برگرفته از قدرت اسلام و جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی است.

میری تاکیدکرد: در عرصه داخلی رهنمودهای مقام معظم رهبری برای همه راهگشاست و می طلبد همه ما پشت سر مقام معظم رهبری و تدابیر ایشان حرکت کنیم و فرامین ایشان را برای خودمان فصل الخطاب قرار دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه بااشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی،اذعان داشت:نکته ای که امروز اهمیت دارد وهمه باید به آن توجه کنیم ،بحث اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه باید در این زمینه یک گام اساسی برداریم،بیان داشت:اگر عزیزان بسیجی که در روستاها فعالیت دارند طرح و ایده ای دارند که می تواند برای سایر روستاها و سایر پایگاههای بسیج راهگشا باشد خواهش ما این است که همکاری نمایند تا دیگران نیز بتوانند از این طرح استفاده کنند.

میری ادامه داد: یکی از طرح های موفقی که تاکنون در زمینه اقتصاد مقاومتی در شهرستان زیرکوه اجرا شده است،بحث ازدواج آسان و ازدواجهای گروهی است که با زحمات همه عزیزان صورت گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه تصریح کرد: تصمیم بر این داریم در سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) با کمک بعضی ادارات و مؤوسسات خیریه یک جشن ازدواج دیگر درشهرستان زیرکوه برگزار نمائیم .

وی گفت:خواهش ما از علما ،مسؤولان و فرماندهان پایگاههای بسیج این است که در این زمینه فرهنگ سازی نمایند و جشن ازدواج آسان و گروهی را به عنوان فرهنگ و یک جشن بزرگ مذهبی قلمداد نمایند.

میری اظهارداشت:اگر به این امر کمک شود بسیاری از ازدواج ها شکل می گیرد و زوج های جوان نگران تهیه جهیزیه آنچنانی و خرج و مخارج جلسات عروسی نخواهند بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.