این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه خبر داد

ایجاد ۱۸۰کارگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی از سال ۹۳تا کنون

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت: از ابتداي سال ۹۳ تاكنون تعداد ۱۸۰ كارگاه اقتصاد مقاومتي و صنايع تبديلي توسط بسیج سازندگی در شهرستان زیر کوه ایجادشده است.
نسخه مناسب چاپ

حسن صمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با اشاره به اینکه اقتصادمقاومتی موتور محرک اقتصاد داخلی است،اظهارداشت:  با توجه به این ظرفیت ها کشور را در برابر تمامی حربه ها تحریم کرد.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت برای توسعه همگانی اشتغال و تولید داخلی دانست و گفت: از ابتداي سال ۹۳ تاكنون تعداد ۱۸۰ كارگاه اقتصاد مقاومتي و صنايع تبديلي  توسط بسیج سازندگی در شهرستان زیر کوه ایجادشده است.

وی ادامه داد: در سال جاری نيز تعداد ۱۰۰كارگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدلی با مبلغ حدود ۱۳ميليارد ريال توسط بسیج سازندگی ناحیه ایجاد خواهدشد.

صمدی با بیان اینکه با توجه به اينكه شهرستان زيركوه تازه تاسيس است و توليد كارگاه ها در حدي كه به خارج از استان ارسال شود نيست، عنوان کرد: برخي از محصولاتی مانند شترمرغ به استان هاي تهران و اصفهان صادر و ساير محصولات به شهرستان هاي داخلي استان صادر مي شود.

وی با اشاره به نحوه دستري افراد براي ايجاد كارگاه هاي اقتصاد مقاومتي ، گفت: افراد علاقمند می توانندبه  بسيج سازندگي ناحيه سپاه زيركوه مراجعه کنند.

صمدی ادامه داد: اين معاونت آمادگي دارد جوانان بسيجي و جوياي كار كه قصد فعاليت در زمينه هاي اقتصاد مقاومتي و صنايع تبديلي را دارند تسهيلات واگذار کند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه افزود:از ابتدای سال جاری تعداد ۱۸۶ شغل به صورت مستقيم و ۳۰۰شغل به صورت غيرمستقيم ایجادشده است و بنا داريم در سال ۹۵ تعداد ۱۶۰ شغل به صورت مستقيم و غيرمستقيم ايجاد کنیم.

وی با بیان اینکه بسيج سازندگي ناحيه زيركوه آمادگي واگذاري تسهيلات به متقاضياني كه قصد فعاليت در زمينه هاي اقتصاد مقاومتي را دارد، عنوان کرد: در همين زمينه تفاهم نامه هايي با ساير ادارات در زمينه مشاوره شغلي و مهارت افزايي بسيجيان با برگزاري كلاس هاي آموزشي از طريق فني و حرفه اي و ساير ادارات را دارد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.