این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه:

آگاه سازی و بصیرت افرایی وظیفه بسیجیان است/سیاسی کاری به صلاح زیرکوه نیست

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه گفت:وظیفه ما به عنوان یک بسیجی در شرایط امروزی آگاه سازی و بصیرت افزایی است و یکی از مکانهایی که بسیار در این زمینه تاثیر گذار است،حلقه های صالحین می باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛ حسین میری در جمع فرماندهان و مدیران پایگاههای بسیج شهرستان با تبیین جایگاه و نقش رهبری در شرایط امروز جامعه ،اظهارداشت:اگر پشت سر رهبری حرکت کنیم قطعا به نتیجه خواهیم رسید و اگر در این مسیر حرکت نکنیم آسیب های انقلاب متوجه ما خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه خاطر نشان کرد:یکی از آفت هایی که امروز مشاهده می شود تلاش برای زیاد کردن فاصله بین مردم و رهبری است.

وی تصریح کرد:رهبر معظم انقلاب تا کنون در مورد کلیات حرف می زدند ولی امروز ایشان در مورد جزئیات جزئیات سخن می گویند و این نشان دهنده همین موضوع است.

میری تاکید کرد:خیلی ها امروز در داخل کشور خود فروخته شده اند و می خواهند این فاصله بین مردم و رهبری را زیاد کنند بنابراین ما باید بصیرت خود را افزایش دهیم و این بصیرت مربوط به شهر تهران نیست بلکه متوجه تک تک ما نیز می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با اشاره به شرایط فعلی شهرستان،اذعان داشت:اگر این شیوه سیاسی کاری بخواهد در سطح شهرستان پیش برود و به کوچکترین مسائل مطرح شده با دید سیاسی نگاه شود،باید برخی از مسائل برای مردم مطرح شود تا مردم در جریان قرار گیرند .

وی بیان داشت:وظیفه ما به عنوان یک بسیجی در شرایط امروزی آگاه سازی و بصیرت افزایی است و یکی از مکانهایی که بسیار در این زمینه تاثیر گذار است،حلقه های صالحین است بنابراین باید حلقه های صالحین را جدی بگیرید و برای این حلقه ها وقت بگذارید.

میری با تاکید بر افزایش روحیه مطالبه گری در بسیجیان گفت:ما مسؤولان خادم مردم هستیم و باید جوابگوی مردم باشیم،بنابراین اگر احساس می کنید جایی حقی از کسی ضایع شد باید مطالبه گری کنید.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با بیان اینکه ایجاد شبهه از دیگر تلاشهای امروزی بعضی هاست،یادآورشد:از این شبهات در جامعه ما زیاد اتفاق خواهد افتاد و متاسفانه برخی خواص هم این شبهات را باور می کنند،بنابراین باید آگاه باشید و با بصیرت افزایی،هر شبهه ای را باور نکنید.

وی با تاکید بر حفظ انسجام بسیجیان خاطرنشان کرد:هفته دفاع مقدس را با قدرت و قوت بیشتری برگزار خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم این برنامه ها را در خور شان بسیجیان برگزار نمائیم.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.