این مطلب ۳۲ بار خوانده شده
همزمان با هفته بسیج؛

همایش رهبر کوچک ۷آموزشگاه زیرکوه برگزارشد

به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج ،همایش سراسری رهبر کوچک در ۷ آموزشگاه شهرستان زیرکوه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ باهدف توسعه فرهنگ وتفکر ایثار وشهادت وازخود گذشتگی ومعرفی شهید فهمیده به عنوان بهترین الگو برای جامعه دانشآموزوتقویت روحیه انقلابی وجهادی وگسترش این فرهنگ دربین جامعه دانش آموزیوالگوگیری نسل جوان ازشهدای شاخص دفاع مقدس، همزمان با سراسر کشور همایشرهبر کوچک در هفت آموزشگاه شهرستان زیرکوه برگزار شد.

جانشینناحیه مقاومت سپاه شهرستان زیرکوه در این همایش در جمع دانش اموزانآموزشگاه نمونه حاج حسن ناصری با تبریک هفته بسیج و تسلیت ایام اربعینحسینی بر رعایت حجاب اسلامی توسط دختران دانش اموز تاکید کردو،اظهارداشت:خداوند عفاف و حیا را برای زن جزو خصلت وجودی او قرار دادهاست, از این رو همه زنان مسلمانی که دارای فطرت پاک هستند دارای این خصلتمی باشند. عفاف, روح پوشش است و پوشش کالبد آن; عفاف, فلسفه حجاب است وحجاب, تضمین کننده عفاف و حیا می باشد.

کریمی با اشاره به اربعین حسینی ،خاطرنشان کرد:جهان امروز تمام قد در مقابلاسلام ایستاده و این دشمنی ریشه کهنی دارد بنابراین یکی از مسائلی که وجوددارد، این است که زمانی که جهان تمام قد در مقابل اسلام ایستاده و هیچ چیزبجز فروش جنگ افزارها برایش مهم نیست، حرکتی که ما به عنوان یک حرکت انسانیدر اربعین حسینی انجام می دهیم می تواند گویای رافت، مهربانی، همدلی ووحدت مسلمانان باشد.

ویبا اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بر حفظ روحیه انقلابی گری تاکید کردو گفت:روحیه انقلابی گری به معنای داشتن شجاعت،اقدام و عمل به موقع،ابتکارورزی برای بن بست شکنی،نترسیدن از دشمن و تسلیم نشدن در مقابل دشمنان وامید به آینده و ایمان به وعده الهی است.

جانشینناحیه مقاومت سپاه شهرستان زیرکوه تصریح کرد:به فرموده مقام معظم رهبریمتاسفانه برخی به جای ترویج روحیه لنقلابی گری به گونه ای سخن می گویند کهنسل جوان و آینده ساز کشور به آینده انقلاب بی اعتماد واز راه امام دور میشوند.

کریمیبا اشاره به اینکه امروز عده ای به دنبال برقراری رابطه با امریکاهستند،بیان داشت:رابطه با کشوری که امروز خود دچار بحران و مشکلات اساسیاست دردی از ما دوا نمی کند.

ویادامه داد:به فرموده مقام معظم رهبری امروز در هر نقطه از دنیا هر ملتی کهبر عیله یک دولت مستبد قیام می کند شعار مرگ بر امریکا سر می دهد ،آیابحران از این بالاتر وجود دارد؟

شعار مرگ بر آمریکا از سر احساسات نیست

جانشین ناحیه مقاومت سپاه شهرستان زیرکوه،با بیان اینکه عده ای در صدد حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند،گفت:این عمل یعنی بی بصیرتی.

ویخاطرنشان کرد:شعار مرگ بر امریکای ملت ایران که عده ای آن را تاریخ گذشته واز سر احساس می دانند،از روی احساسات نیست بلکه نتیجه بصیرت و تعقل ملتایران است.

کریمیادامه داد:در جریان تبلیغات انتخاباتی در آمریکا شاهد افشاء بسیاری ازحقایق و فجایع توسط دو کاندیدای ریاست جمهوری این کشور بودیم اما جای تاسفاست که هنوز برخی افراد انگشت نما حاضر نمی شوند پا روی پرچم امریکا واسرائیل بگذارند.

گفتنی است در این همایش از دانش اموزان برتر بسیجی تجلیل شد

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.