این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
امام جمعه شهر کهک شهرستان زابل:

امروز سپاه در عرصه های اقتصادی و امنیتی حضور فعال و خدمت رسانی می کند

امام جمعه شهر کهک شهرستان زابل با بیان اینکه امروز سپاه در عرصه های اقتصادی و امنیتی حضور فعال وبه مردم خدمت رسانی می کند، گفت: سپاه مصادیق خیرکثیر انقلاب و نظام است و این موضوع اصلا مبالغه نیست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) مولوی دوست محمد درواخ در مراسم افطاری روستای طبسین نهبندان و در جمع اهالی این روستا با اشاره به اینکه دین اسلام به امربه معروف و نهی از منکر سفارش زیادی کرده است اظهارداشت: امر به معروف یعنی ترقیب افراد جامعه به سمت انجام کارهای نیک و نیکی کردن است و امروز در شرایط کنونی بسیج و بسیجی بودن از مصادیق امر به معروف است.
امام جمعه شهر کهک شهرستان زابل افزود: بسیج و سپاه پاسداران خدمات مختلفی را به مردم ارائه کرده اند و امروز سپاه از مصادیق خیرکثیر انقلاب و نظام است و این موضوع اصلا مبالغه نیست.

این عالم اهل سنت ادامه داد: امروز سپاه در تمام بخش ها چه در ایجاد امنیت و چه در اقتصاد فعال است و به مردم خدمت رسانی می کند.
مولوی درواخ با اشاره به اینکه نهی از منکر یعنی مردم با تشویق به ترک فعل هایی که مناسب جامعه نیست بکنیم، گفت: به عنوان مثال باید مردم را از تجارت و استفاده از مواد مخدر باز بداریم چرا که هم به خود فرد و هم به جامعه آسیب می رساند.

وی تصریح کرد: کشت، استفاده و تجارت مواد مخدر حرام است و نتیجه و سرمایه ای که از طریق آن بدست می آید نیز حرام است.

این عالم اهل سنت با بیان اینکه وحدت نیاز جامعه است گفت: این موضوع زمانی بدست می آید که محبت و ارتباط بین مسلمانان وجود داشته باشد که این موضوع به طور کامل در ایران وجود دارد.
تخریب جامعه اسلامی از بین علمای افراطی به وجود می آید
مولوی درواخ ادامه داد: مبدا پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بوده است و بعد از انقلاب نیز وحدت به طور کامل در ایران وجود دارد و قطعا اگر مسلمانان با هم وحدت نداشته باشند منجرب به شکست و نابودی مسلمانان می شود.

وی افزود: تخریب و شکست جامعه اسلامی از بین علمای افراطی به وجود می آید و زمانی که این اختلاف به وجود آمد آن یک اختلاف عقیدتی است.
این عالم اهل سنت با بیان اینکه بزرگ ترین معضلات جامعه اسلامی از طریق ماهواره و شبکه های ماهواره ای به وجود می آید گفت: تمام آشوبی که از سوی ماهواره به وجود می آید همه در جهت تخریب و ایجاد اختلاف در بین مسلمانان است.

مولوی درواخ تصریح کرد: ماهواره همه ی آن برای استکبار و اهداف آنها را دنبال می کند.

وی با اشاره به اینکه داعش و وهابیت هیچ گونه ارتباطی با اهل سنت ندارند خاطر نشان کرد: با توجه به عقایدی که آنها دارند داعش و وهابیت هیچ گونه ارتباطی با اسلام ندارد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.