این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
فرمانده سپاه نهبندان:

روز قدس، عاشورای مسلمانان در برابر ظالمان است

فرمانده سپاه نهبندان گفت: روز قدس را می توان روز حیات طیبه، صف آرایی مظلوم در مقابل ظلم و عاشورای مسلمانان در برابر ظالمان نامگذاری کرد.
نسخه مناسب چاپ

محمود رضا بخشی در گفتگو با خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: جمعه آخر ماه مبارک روز جهانی قدس؛ یکی از ابتکارات امام خمینی (ره) برای دفاع از قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با تاکید براینکه رژیم اشغالگر قدس در سرزمین های فلسطین بی شرمانه از هیچ جنایتی فروگذار نیست، افزود: این رژیم با حمله به ناموس مسلمین، زنان و کودکان هر کاری را انجام می دهد .
وی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس سبب افزایش عظمت ملت های اسلامی است، گفت: امام خمینی(ره)" فرمودند که اسرائیل غده سرطانی است که باید از بین برود" .
بخشی با بیان اینکه نفوذ مسلمانان در منطقه سبب افزایش قدرت نمایی جهان اسلام خواهدشد، افزود: باید در بین ملت های مسلمان نسبت به اشغالگری های این رژیم غاصب روشنگری و آگاه سازی انجام شود.
وی با بیان اینکه بعضی از دولت های اسلامی در جنگ نیابتی استکبار جهانی نقش دارند، عنوان کرد: گروهی در مقابل جبهه مقاومت صف آرایی کرده اند وخود را از بزرگان اسلام می دانند که باید در مقابل مسلمین و مظلومان شرمنده باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان روز قدس را روز حیات طیبه وصف آرایی مظلوم در مقابل ظلم وعاشورای مسلمانان در برابر ظالمان دانست و عنوان کرد: کمک کردن به مظلوم سبب مایوس کردن جبهه استکباری است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.