این مطلب ۳۵ بار خوانده شده
مسئول بسیج مساجد و محلات ناحیه مقاومت سپاه نهبندان:

بسیج با پتانسیل ومدیریت قوی راه مقابله با مشکلات کشور را دارد

مسئول بسیج مساجد و محلات ناحیه مقاومت سپاه نهبندان با تاکیدبراینکه آمار افزایش طلاق در نهبندان نگران کننده است،گفت: بسیج باپتانسیل بالقوه ی در مدیریت و نیرویی انسانی راه مقابله مشکلات کشور ازجمله موضوع طلاق را دارد .
نسخه مناسب چاپ

بلوریان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه اسلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه آمارنگران کننده ای از میزان سطح شیوع طلاق در شهرستان نهبندان می شنویم اظهارداشت: که این موضوع همت مسئولان را در جامعه دوصد چندان را می طلبد که با این پدیده به نحو احسن باید برخورد کرد .


وی متذکرشد: افزایش آمارطلاق در شهرستان نهبندان نسبت به سه ماهه اول مشابه خود در سال قبل نگران کننده می باشد.


مسئول بسیج مساجد و محلات ناحیه مقاومت سپاه نهبندان گفت: مهمترین راههای برخورد پدیده طلاق را استفاده از افراد معتمد وریش سفید و بزرگان طوایف در بین اقوام و خانواده ها است که بامیانجی گری وصحبت با زوجین جوان از بروز مشکلات می توان جلوگیری کرد.


وی افزود: بسیج پتانسیل بالقوه ی در مدیریت و نیرویی انسانی که دارد راه مقابله مشکلات کشور ازجمله موضوع طلاق دارد .


بلوریان تصریح کرد : چون ما نحوه استفاده از این نیرو را یاد نگرفته ایم در حل این موضوعات وموضوعات مشابه با مشکلات اساسی مواجه هستیم .


مسئول بسیج مساجد و محلات ناحیه مقاومت سپاه نهبندان یکی از علل وقوع وشیوع این معضل را استفاده از ماهواره در بین زوجین می توان برشمرد وتصریح کرد :تنها رابرخورد با این معضل تقویت بنیه اعتقادی آحاد جوانان و روشنگری در مورد برنامه های مخرب ماهواره می باشد .

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.