این مطلب ۱۸ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان عنوان کرد:

بازسازی واقعه غدیر خم در نهبندان نمونه ای بی نظیر از مدیریت جهادی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان گفت: بازسازی واقعه غدیر خم در شهرستان نهبندان از نمونه های بی نظیر و شاخص مدیریت جهادیدر سال گذشته بوده است.
نسخه مناسب چاپ

محمود رضا بخشی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (علیه السلام) خراسان جنوبی در حاشیه همایش میهمان خائن با بیان اینکه برنامه های گوناگون محوری و فرهنگی در سال گذشته در نهبندان برگزارشده است، اظهارداشت: بازسازی واقعه بزرگ غدیر خم از کارهای شاخص و محوری در نهبندان بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با بیان اینکه اینکار بسیار بزرگ فرهنگی نمونه واقعی و بارزی می تواند باشد، افزود: برای بکارگیری مدیریت جهادی این واقعه که تاثیر بسیار زیادی برنسل جوان داشت و باعث آشنایی هر چه بیشترآنان با این واقعه غدیر خم شد.

وی یادآورشد: دربرنامه واقعه غدیر خم که در سال گذشته در نهبندان برگزارشد اهل سنت منطقه نیز حضور فعال داشتند،

وی برگزاری کنگره سرداران شهید و شهدای شهرستان نهبندان را از دیگر برنامه های مهم در سال گذشته دانست و ادامه داد: شهرستان نهبندان بیشترین سرداران شهید را دارا می باشد این برنامه نیز برگ زرین دیگری بود از عملکرد ناحیه در تحقق فرامین امام خامنه ای (حفظه الله) بود.

بخشی عنوان کرد: برگزاری این کنگره تاثیر بسیار خوبی در شهرستان داشت و باعث اشنایی هر چه بیشتر مردم این خطه با زندگینامه شهیدان شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان از دیگر اقدامات تاثیر گذارفرهنگی در نهبندان را تهیه و تدوین کتاب مقربان الهی دانست و افزود: که کتاب بسیار ارزشمند درباره زندگی نامه شهدای شهرستان نهبندان که مورد استقبال کم نظیرمردم شهرستان قرار گرفت .

وی اظهار داشت:از دیگر اقدامات فرهنگی دیگر در این سال اجرای یادواره های شهدا در رده های بسیج و شهدای شاخص سال بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.