این مطلب ۹۴ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان:

۹ دی خط بطلانی بر یاوه گویی های دشمن بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با بیان اینکه نهم در ماه خط بطلانی بر یاوه گویی استکبار جهانی ودشمنان داخلی بود، گفت:مهمترین هدف اصلی فتنه گران تغییر رویکرد انقلاب اسلامی به رویکردی ضد اسلامی و دینی بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ علی شاهوردی با گرامی داشت نهم دی ماه روز بصیرت و ولایت مداری ملت ایران اسلامی اظهار کرد:از جمله علل فتنه ۸۸ دشمنی نظام سلطه و استکبار از شروع و شکل گیری انقلاب اسلامی است که عمده ترین هدف اصلی فتنه  و فتنه گران در کشور تغییر رویکرد انقلاب اسلامی به رویکردی ضد اسلامی و دینی می باشد.

وی با بیان اینکه در حماسه ۹ دی نقش اصلی و هدایت کننده را رهبری ایفا کرد گفت حضور پرشور مردم و منویات مدبرانه رهبری باعث شد مردم با بصیرت  و آگاهی خط بطلانی بر توطئه های دشمنان و فتنه گران بکشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان افزود دوست و دشمن اذعان دارند رهبر انقلاب ابر مردی است که خواب راحت را از استکبار و جبهه استکبار گرفته و آرامش و اقتدار را به جبهه حق و انقلاب بخشیده است رهبری که در همه صحنه ها با دیده بانی الهی و نیابتی از امام زمان(عج)هم نقشه های دشمن را می بیند و هم به خوبی افشا می کند.

شاه وردی خاطر نشان کرد:هدف دشمنان ایران در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی نابودی نظام بوده ولی مردم با بصیرت ما به مرحله ای رسیدند که دشمن نمی تواند بر اعتقادات و ارزشهای این ملت خللی وارد سازد باید قدردان نقش ولایت فقیه در جامعه و به ویژه در فتنه ۸۸ باشیم و به جمله امام خمینی(ره)فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور آسیبی نرسد واقف و عمل کننده باشیم

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.